בע"ה ו' אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"האונס של הבת שלי נשכח מהר מאוד"

"זה שמשתיקים את זה לא אומר שזה לא לאומני" • אמה של בת ה-13 שנאנסה בידי בדואים כותבת לקול היהודי

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • ט"ו סיון תשע"ט - 14:48 18/06/2019
גודל: א א א
ארכיון  (צילום: משטרת ישראל)
ארכיון (צילום: משטרת ישראל)

בחודשים האחרונים ליווני את מקרה האונס המזעזע של קטינה בת 13 בידי שלושה צעירים בדואים לאחר שהקטינה ברחה מהוסטל בו שהתה. הבוקר, לאחר שמקרה האונס של הילדה בת ה-7 בבנימין על לכותרות, כתבה לנו אמה של הקטינה על תחושותיה.

שלושת החשודים עדיין חופשיים לאחר שבפרקליטות אמרו שנתקלו בקושי ראייתי בתיק כיוון שהחשודים אמרו שסברו כי הקטינה בת 16 וכי המעשים בוצעו בהסכמה.

"אני היום קמה לבוקר שכל הפייסבוק והחדשות והטוקבקים מדברים על האונס של הילדה בת השבע", כתבה האם.

"אותי זה מחזיר בדיוק ארבעה חודשים אחורה לאונס של הבת שלי. ולא שזה לא כואב לי על הילדה בת השבע, כואב מאוד, אבל יותר כואב לי זה שהאונס של הבת שלי נישכח מהר מאוד, ורק בגלל שהם חשבו שהיא גדולה ומותר לאנוס אותה.

אני עדיין לא מרפה ובתקווה שיבוא היום בקרוב והם ישלמו את המחיר.

אני רק חושבת שזה הזמן לצעוק החוצה ושהעולם ידע שיש דבר כזה אונס לאומני וככה היום הערבים ימח שמם פוגעים בבנות שלנו. זה בשבילם נקמה הרבה יותר גדולה מרצח, כי זה לחיות כמת", אומרת האם.

הקטינה הועברה מאז מההוסטל בו שהתה למעון נעול, אך החקירה טרם התקדמה.

"הבת שלי בחרדות ובמצב מאוד מאוד קשה", אומרת האם. "הקלות שבה מאמינים להם. איך זה יכול להיות בהסכמה עם ילדה בת 13? ילדה כזאת קטנה? לא יכול להיות שבאים ולוקחים ילדה מהוסטל ועושים לה כאלו דברים ושזה לא מתוכנן. זה לא רק הבת שלי, זה קורה בכל מקום. זה שמשתיקים את זה לא אומר שזה לא לאומני. אני קוראת לזה פיגוע.

חייבים להקים איזו וועדה שתבדוק את הדברים האלו. לא יכול להיות שהפשעים האלה ממשיכים ואף אחד לא נותן לזה שם או מדבר על זה".

תגובות (6) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד