בע"ה י"ז אייר תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"עדיף בחירות חמישיות על פני ממשלה הנתמכת ע"י תומכי טרור"

בתנועת הריבונות מגיבים ללחצים הדרמטיים המופעלים להסכמת הימין להקמת ממשלת מיעוט בתמיכת רע"ם. לדבירהם, זו "פגיעה אנושה ביכולתה של הממשלה לקדם את החזון והחלום הציוני"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"א אייר תשפ"א - 09:55 03/05/2021
גודל: א א א

"לחצים אלה היו צפויים ככל שמתקרב מועד פקיעת המנדט שניתן לראש הממשלה בנימין נתניהו, להקמת ממשלה, אולם אין בכוח סד הזמנים הלוחץ להפוך חושך לאור וטמא לטהור", אומרים בתנועת הריבונות, מיסודה של יהודית קצובר ונדיה מטר.

"הקמת ממשלה התלויה בתומכי טרור משמעותה פגיעה אנושה ביכולתה של הממשלה לקדם את החזון והחלום הציוני. ממשלה שכזו לא תקדם התיישבות, בנייה וריבונות ולא תיאבק בטרור, בפורעים מבית ובאויבים מחוץ, אך מעבר לכל אלה ממשלה שכזו תהווה ביטוי חלילה לליקוי המאורות המנהיגותי של הבנת משמעות הציונות: להיות עם חופשי בארצנו".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

"מאחורי מצע אזרחי מסתירים ראשיה ואנשיה של תנועת רע"ם תמיכה בטרור והתנגדות לישראל כמדינה יהודית. חבירה אליהם תסכל כל אפשרות לקדם אידיאולוגיה יהודית מהותית במדינת ישראל. חבירה שכזו לא רק תמנע מממשלת ימין לקדם את עמדותיה הלאומיות, אלא גם תעניק לגיטימציה להקמתה בעתיד של ממשלת שמאל התלויה במפלגות הערביות".

"תנועתנו מחזקת את ידי המתנגדים למהלך שכזה וקוראת שוב לגדעון סער, נפתלי בנט וחברי מפלגותיהם לדבוק באחדות המחנה שבכוחה להביא לממשלת ימין רחבה, איתנה ומוצקה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


8 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 66 מהשבוע האחרון