בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ברגע האחרון: האלוף ביטל את האישור לאירוסין

רבע שעה לפני הארוסין של המורחק המנהלי - אלוף פיקוד מרכז ביטל את האישור לאירוע. אביו: "תתבישו לכם לשלוח דבר כזה רבע שעה לפני אירוע - רשעות וטפשות גדולה"

  • יח"צ
  • כ"ח תמוז תש"פ - 19:21 20/07/2020
גודל: א א א

אלוף פיקוד מרכז תמיר ידעי ביטל היתר שניתן למורחק מנהלי להגיע לאירוע הארוסין שלו בשומרון רבע שעה לפני היציאה לאירוע.

המורחק, אשר היה צפוי להתארס אמש (א') באירוע ביישוב בשומרון, בביתה של ארוסתו, הגיש לפני כשבוע בקשה מסודרת בה ביקש היתר מיוחד לקיים את האירוע. אלוף הפיקוד אישר את כניסתו של המורחק לשומרון בנסיעה ישירה ולשעות קצובות.

להפתעת המורחק ובני משפחתו אתמול, רבע שעה לפני היציאה לאירוע קיבלו מכתב אשר מבטל באופן פתאומי את ההיתר לקיום האירוע.

"בושה וחרפה לקבל במדינת העם היהודי צו דרקוני ואנטישימי כזה. לא היה כדבר כזה! פשוט תתביישו לכם לשלוח לי דבר כזה, רבע שעה!! לפני שיוצאים למסיבת אירוסין.

זה מזכיר לי גזרות של השונאים הגדולים של עמ"י, חשבתי שכבר סיימנו איתם. אתם לא מבינים שבתפיסה העקומה שלכם אתם רק מרחיקים את הנוער מאהבת המדינה היקרה שלנו. רשעות שאין כמוה, וטפשות גדולה." אמר אביו של המורחק.

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל ארגון חוננו אשר מסייעים לצעיר מסר "שיטת הצוים המינהליים היא רעה חולה תמיד. הציבור עדיין לא הפנים אותה כי הם עדיין לא הגיעו אל האיש ברחוב, אבל המדרון חלחלק ותלול מאד. הפעם התופעה יצאה מכל פרופורציה. מי יעצור את האנרכיה המגעילה והאכזרית הזו?".

ח"כ בצלאל סמוטריץ הגיב אף הוא לביטול האירוע "ביטול היתר לאירוע אירוסין של צעיר יהודי בשומרון דקות לפני היציאה לאירוע הוא עיוולת. התנהלות גורמי הביטחון בסוגיית צווי ההגבלה כנגד נערים יהודים צריכה להטריד כל מי שזכויות אדם חשובות לו".

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד