בע"ה ה' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

האישום: קרא לעבר הבלש "איך זה לדרוס ולהרוג ילד?"

תושב השומרון מואשם כי קרא לעבר אחד הבלשים החשוד בהריגת אוהביה סנדק ז"ל, כי "אנחנו נגיע אליך". בחוננו דורשים את שחרורו המיידי.

  • יח"צ
  • י"ד שבט תשפ"א - 14:06 27/01/2021
גודל: א א א

תושב השומרון אשר נעצר בעת שמחה בפני שוטרי הימ"ר אשר חשודים בהרג הנער אהוביה סנדק ז"ל וכן תיעד כי ברכבם ישנה מצלמת רכב, הוגש כתב אישום בגין עבירות איומים והפרת הוראה חוקית.

התושב מאושם כי קרא לעבר אחד מבלשי ימ"ר ש"י החשוד במעורבות בהריגתו של אהוביה סנדק ז"ל: "**** *****, איך זה לדרוס ילדים?, איך זה לרצוח ילד? אל תדאג אנחנו נגיע אליך". כתב האישום מייחס לו גם הפרת הוראה חוקית מלפני כחודש.

לצד כתב האישום דורשת המשטרה לעצור את התושב עד לתום ההליכים כנגדו. עו"ד עדי קידר ועו"ד נתי רום מארגון חוננו דרשו  את שחרורו המידי.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

עו"ד רום סיפר את השתלשלות האירוע "אני יוצא כרגע מייעוץ למרשי כאן בימ"ר ש"י, בחור בן 26 שנסע לעבודתו בבוקר בצומת תפוח ונעצר ע"י כוח של ימ"ר ש"י ורכז שב"כ, אותו רכז ששלח לו הודעה, סוג של איום אם הוא לא יתנהג יפה ויפסיק את המחאה הוא ישלם על כך, הגיע אליו ואמר לו "הבטחתי ואקיים" והגיש לו צו מנהלי שאין לו שום ביקורת שיפוטית למעצר בית מלא לחודשיים." סיפר עו"ד רום.

רום סיפר על אודות המעצר "ברגע זה מרשי מזהה רכב טויוטה אוונסיס באותו צבע של הרכב בתאונה של אהוביה ז"ל עם מצלמת רכב בפנים והיה לו חשוב מאוד לתעד את זה, כי הוא בעצם רואה שיש מצלמות דרך למרות שמשטרת ישראל הצהירה שאין, והרכב עם מצלמת דרך. לאחר שמשחררים אותו הוא נוסע לכיוון הרכב ומצלם את הרכב הזה וכמובן מטיח גם בשוטרים את מעורבותם. מדובר בשוטרים שחשודים באירוע של אהוביה ז"ל.

לצערנו הוא נמצא כאן עצור בחשד לאיומים. העובדה שאותם שוטרים שחשודים בהרג הטראגי של אהוביה, נמצאים כאן, מגיעים אליו ועוצרים אותו, והעובדה שרכז שב"כ ששלח סוג של איום לפני שלושה שבועות בסמס לבחור הזה ואומר "הבטחתי ואקיים", היא שבירת אמון קשה מאוד. אי אפשר להתנהל כאן כך במדינה דמוקרטית ואני מקווה מאוד שהחשוד ישוחרר.  הוא כמובן איננו מעוניין לשתף פעולה עם אותם שוטרים שחשודים והוא מבקש לומר את דברו בבית משפט או ביחידה אחרת." סיפר עו"ד רום.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 36 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד