בע"ה י"ז אייר תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ברגע האחרון: בית המשפט דחה דיון בקשה למשפט חוזר לקטין שעונה

העינויים בתיק דומא: בעקבות החשיפות בתוכנית 'זמן אמת', סנגורו של הקטין הודיע לבית המשפט כי ההגנה שוקלת הגשת בקשה למשפט חוזר. בית המשפט קיבל את בקשת הפרקליטות ודחה את הדיון ברגע האחרון.

  • יח"צ
  • ט"ז אייר תשפ"א - 09:44 28/04/2021
גודל: א א א
צילום: יהודה פרל
צילום: יהודה פרל

בית המשפט העליון קיבל בשעה האחרונה את בקשת פרקליטות המדינה לדחיית הדיון שצפוי היה להתקיים הבוקר בעניינו של הקטין שעונה בתיק דומא וזאת לאור סיבות רפואיות של הפרקליטה.

הבוקר אמור היה להתקיים דיון בערעורו של הקטין בבית המשפט העליון בירושלים בשעה 9:00 כאשר עו"ד עדי קידר, המייצג את הקטין אשר עונה בתיק דומא, כבר נכח בבית המשפט.

כאמור, עו"ד קידר, הודיע לבית המשפט העליון כי ההגנה שוקלת להגיש בקשה למשפט חוזר, וזאת בעקבות חשיפת המדובב בתוכנית "זמן אמת" בידי הכתבת גלי גינת, ועדותו הדרמטית של המדובב באשר לתרגיל חקירה שבוצע לקטין בעת מעצרו.

בין השאר כתב עו"ד קידר לבית המשפט כי "המדינה הזכירה בסעיף 25 בהקשר לתרגיל כי נסיבותיו הצדיקו עצמם ב"זמן אמת" .בהקשר זה יוער כי לפני מספר ימים חשף את עצמו אחד המדובבים בתכנית "זמן אמת" וההגנה מנסה לאתרו ושוקלת בהתאם לכך הגשת משפט חוזר, דבר שיעלה אף הוא במהלך המשפט ושזכה להרחבה במסמך הנדון."

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בתוך כך, הבוקר אמור היה בית המשפט העליון לדון בערעור שהגיש הקטין, וזאת כנגד חומרת העונש שהטיל עליו בית המשפט המחוזי וכן כנגד הרשעתו בחברות בארגון טרור, שהתקבלה לאחר ניהול הוכחות בגין עבירה זו. עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אמור היה לבקש מבית המשפט העליון להקל בעונשו של הקטין וכן לזכות אותו מעבירת חברות בארגון טרור.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


8 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 66 מהשבוע האחרון