בע"ה ט"ז תשרי תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
תחת גשם שוטף:

אלימות קשה בהרס הבית בישוב הדעת

המנהל האזרחי יחד עם כוחות משטרה ופועלים ערבים הרסו בית משפחה. התושבים מדווחים על אלימות קשה ו-3 עצורים

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' טבת תשע"ח - 09:00 25/12/2017
גודל: א א א

אלימות קשה במהלך הרס בית משפחה בישוב הדעת בגוש שילה. כוחות גדולים של מנהל אזרחי, משטרה ופועלים ערבים הגיעו הבוקר לחוות ישוב הדעת בגוש שילה והחלו בהרס ופינוי בית משפחה המתגוררת בישוב מספר חודשים. בישוב עצמו מתגוררות מעל 20 משפחות.

תושבים שהתאספו במקום למחות על ההרס, שמתבצע בחורף ובגשם, קראו לציבור להגיע ולמחות, ודיווחו על הפעלת אלימות קשה מצד השוטרים, שכלל התזת גז פלפל, מכות ומעצרים של שלושה מהתושבים.

"מדובר במבנה לא יביל. הביאו לכאן פועלים ערבים לפרק את המבנה של המשפחה ולגרש אותה מהבית תחת גשם שוטף", אמר לקול היהודי אחד התושבים. 

מנכ"ל עוצמה יהודית צבי סוכות ששהה במקום ספג גז מדמיע ומכות משוטרים ללא כל סיבה והופנה לקבלת טיפול רפואי. סוכות סיפר לקול היהודי כי קרוב ל-20 מהמוחים במקום נפגעו מהתזת הגז, ובהם ילדים ונערים קטינים.

פעיל הימין ותושב ישוב הדעת מאיר ברטלר שגם הוא הותקף בגז פלפל, אומר כי: "כוחות הביטחון הפעילו אלימות נוראית. פשוט עוול שזורקים משפחה עם תינוקות מהבית ביום חורף ואנחנו מוחים נגד הדבר הזה. המציאות הזו לא תימשך ולממשלה ולכל הגורמים יש אחריות מלאה למעשה הנבלה שנעשה פה היום. לא נסבול פעילות כזאת ואנו קוראים לציבור לצאת למחות", הוסיף ברטלר.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד