בע"ה י' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
תיעוד מהאלימות

המשטרה מפנה את 'מעלה שי' לזכרו של שי אוחיון הי"ד

שוטרים החלו לפנות את המבנים. פורום משפחות שכולות לנתניהו: "הרוס את בית המחבל ולא את הישוב" // צפו בתיעוד האלימות המשטרתית

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' אלול תש"פ - 15:54 27/08/2020
גודל: א א א

שעות ספורות לאחר שהוקמה היום (רביעי) נקודת התיישבות חדשה בבנימין, על שמו של הרב שי אוחיון הי"ד, הגיעו כוחות משטרה לפנות את המתיישבים במקום.

השוטרים הגיעו לשטח עם פטישים וגרזים, במטרה להרוס ולפגוע במבנים שהוצבו במקום. מדובר על ארבעה מבנים שהוצבו במקום, לטובת בני הנוער והמשפחות שעלו להתגורר בנקודת ההתיישבות החדשה.

פורום בוחרים בחיים, משפחות שכולות ונפגעי טרור קורא לרה"מ נתניהו שלא לפנות את נקודת ההתיישבות החדשה בבנימין על שמו של שי אוחיון הי"ד שנרצח אתמול בפתח תקווה בפיגוע הדקירה.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בפורום קראו לנתניהו לפעול להריסת בית המחבל ולא להרס היישוב. "אנו קוראים לראש הממשלה נתניהו לפעול ביד קשה נגד הטרור ולפעול לפי תקנה 119 המקנה סמכות להרוס את בית המחבל עוד הלילה".

עוד הוסיפו בפורום 'בוחרים בחיים' ואמרו, כי "אנו מחזקים את המתיישבים בבנימין אשר הקימו הלילה יישוב חדש לזכרו של שי הי"ד וקוראים לרה"מ לאפשר את ההתיישבות במקום ולא ח"ו לפנות את המקום. המחבלים צריכים להבין שהטרור יגבה מהם מחיר גבוה יותר, של בנית ארץ ישראל", מסרו בפורום.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד