בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

משפחות שכולות על הכנסת רע"מ לממשלה: "אל תאפשרו לדבר הזה לקרות"

בעקבות סיכום מתוכנן המכשיר את כניסת התנועה האסלאמית לממשלת ישראל, פרסמו משפחות שכולות את תמונת יקיריהן שנרצחו על ידי מחבלים ערבים וביקשו סליחתם. "שיתוף פעולה עם תומכי טרור - ביזיון שלא תהיה עליו כפרה".

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח אייר תשפ"א - 17:49 10/05/2021
גודל: א א א

בעקבות פרסום על פגישה משולשת בין נפתלי בנט, יאיר לפיד ומנסור עבאס במטרה לסגור ולסכם את כניסת מפלגת רע"ם של התנועה האסלאמית לממשלת ישראל, פרסמו משפחות שכולות את תמונת יקיריהן שנרצחו על ידי מחבלים ערבים וביקשו את סליחתם.

יעל שבח העלתה בשעות הצהריים את תמונת בעלה רזיאל הי"ד, שנרצח לפני כשלוש שנים בפיגוע ירי בחוות גלעד, וכתבה: "רזיאל... סליחה".

מירב חגאג, אמה של סגן שיר חגאג, שנרצחה לפני כארבע שנים בטיילת ארמון הנציב בירושלים, העלתה את תמונת בתה וכתבה: "ביתי שיר חגאג הי"ד. סליחה .".

ענבל רץ גילמור העלתה את תמונתו של בעלה אש קודש, שנרצח לפני 21 שנה בפיגוע בירושלים, וכתבה: "קודשי – סליחה".

אליחי בן ישי, אחיה של רותי פוגל, שנרצחה עם בעלה אהוד ושלושה מילדיהם: יואב, אלעד והדס הי"ד לפני כעשר שנים בישוב איתמר, העלה את תמונת אחותו, גיסו ואחייניו וכתב רותי... סליחה.

היו גם בין המגיבים שבחרו לקרוא למשפחות 'להתבייש'. שם משתמש המכונה 'ברק' כתב ליעל שבח: "תתביישי!! ניצול ציני עלוב ונבזי בזכרו של רזיאל ז"ל לקידום אינטרסים פוליטיים צרים" יעל שבח וענבל רץ גילמור השיבו לאותו משתמש שהן באמת מתביישות.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

יעל שבח אומרת לקול היהודי: "כל ניסיון להקים ולהרכיב קואליציה שכוללת בתוכה מפלגה תומכת טרור ערבי, ולא מגנה בפה מלא את הטרור אל מול יהודים, אין לה מקום, וזה קו אדום שאי אפשר לחצות אותו. בראש ובראשונה - בגלל הנרצחים שאנחנו חייבים להם זאת, ועל זה לעולם לא נתפשר. אני מבינה שיהיו כאלה שיחשבו שמדובר בשימוש ציני בזכרם אבל אין לנו ברירה, בעבורנו זה נשק יום הדין"

אליחי בן ישי אומר לקול היהודי: "שיתוף פעולה עם תומכי טרור מכל רחבי הקשת הפוליטית- הוא ביזיון שלא תהיה עליו כפרה. הנרצחים לא יכולים לזעוק את הזעקה, ולכן אנחנו זועקים בשמם ומבקשים מכל מי שנשארה לו טיפה נורמליות- אל תאפשרו לדבר הזה לקרות. המציאות בה תומכי טרור הם שיחליטו על עתידו של עם ישראל היא בלתי נתפסת ונמחה עליה ככל יכולתנו".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד