בע"ה ז' אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חברי כנסת ממפלגות שונות: "לעצור את ההרס במעוז אסתר"

כעשרה חברי כנסת מסיעות הליכוד, ימינה ויהדות התורה, יצאו הערב (ב'), בקריאה לנתניהו ולשר הביטחון למנוע את ההרס המתוכנן בגבעת מעוז אסתר. "מניעת התיישבות היא עוול וחוסר צדק"

  • יח"צ
  • י"ט שבט תשפ"א - 18:26 01/02/2021
גודל: א א א

בעקבות הפרסום לפיו מערכת הביטחון מתכננת לבצע הרס במעוז אסתר בתקופה הקרובה, יצאו הערב (שני), כעשרה חברי כנסת ממפלגות שונות, בקריאה לראש הממשלה ולשר הביטחון, לפעול ככל יכולתם על מנת למנוע את ההרס.

הקריאה יצאה לאחר שלפני כשבועיים פורסם, כי מערכת הביטחון מתכננת לבצע הרס עם בשכונת מעוז אסתר שבכוכב השחר, בה התגורר אהוביה סנדק ז"ל, ובמאחזים נוספים באזור. 

על הקריאה חתמו חברי הכנסת מהליכוד, מאי גולן, עמית הלוי, שבח שטרן, אריאל קלנר, שלמה קרעי, מיקי זוהר ואתי עטיה. חבר הכנסת יצחק פינדרוס מיהדות התורה וחבר הכנסת מתן כהנא ממפלגת ימינה.

לקריאה הצטרפו גם ראש מועצת שומרון יוסי דגן וראש מועצת קרית ארבע, אליהו ליבמן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של הקול היהודי >>

ח"כ קלנר הוסיף ואמר כי הוא "קורא לכוחות האכיפה לעסוק בדברים החשובים, למיגור הפשע ולשמירה על הסדר הציבורי בתקופת הקורונה, ולא לבזבז משאבים יקרים כנגד מתיישבים חלוצים בארץ ישראל".

קריאת חברי הכנסת, מצטרפת לקריאה של רבנים מהציונות הדתית שיצאהאתמול, בה קראו הרבנים "לכל מי שביכולתו להשפיע", למנוע את הרס מעוז אסתר ומאחזים נוספים באזור.

על הקריאה חתמו: הרב חיים דרוקמן, הרב אליעזר ולדמן, הרב אבי סמוטריץ, הרב דב ליאור, הרב אליקים לבנון, הרב שמואל אליהו, הרב דוד חי הכהן, הרב אוהד קרקובר, הרב שלמה אבינר, הרב חיים שטיינר, ורבנים נוספים.

בשכונת מעוז אסתר התגורר אהוביה סנדק ז''ל, שנהרג לפני כחודש כתוצאה מניגוח של בלשי ימ"ר ש"י ברכב בו נסע.

 ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד