בע"ה ז' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נחשף: שוטרי הימ"ר דחו סיוע רפואי שהוצע לנערים

פרטים חדשים מחקירת מותו של אהוביה סנדק: דקות ספורות לאחר הניגוח המשטרתי שהוביל למותו של אהוביה ז"ל עבר במקום אוטובוס של חיילים, שהציעו עזרה לנפגעים, אך שוטרי הימ"ר סירבו - למרות שלחלק מהנוסעים הייתה הכשרה רפואית

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח טבת תשפ"א - 21:24 12/01/2021
גודל: א א א
(אלעזר ריגר)
(אלעזר ריגר)

דקות ספורות לאחר הניגוח המשטרתי שגרם למותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל, מנעו בלשים מימ"ר ש"י מחיילים שעברו במקום לסייע לנערים שנפגעו. זאת על אף שלחלק מהחיילים הייתה הכשרה רפואית.

על פי העדות שפורסמה הערב בחדשות 13, אוטובוס של חיילים הגיע לזירת האירוע עוד לפני כוחות ההצלה. זאת בזמן ששניים מהנערים היו פצועים באורח בינוני ושניים נוספים באורח קל. באותו הזמן עוד לא היה ידוע כי אהוביה בן ה-16.5 שוכב ללא רוח חיים מתחת לרכב שנפגע מהניגוח המשטרתי.

החיילים, אשר לחלקם הכשרה רפואית, הציעו את עזרתם לטיפול בפצועי התאונה. אולם הבלשים מימ"ר ש"י מנעו מהחיילים להגיש עזרה לנפגעים. לאחר מספר דקות, עזב האוטובוס עם החיילים את המקום והמשיך לבסיס הצבאי הסמוך.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "חקירת האירוע כולו עברה לימ"ר תל אביב בכדי למנוע ניגוד עניינים, ובדיקת התנהלות השוטרים מתבצעת על ידי המחלקה לחקירות שוטרים, הכול ביסודיות ובמקצועיות, בליווי ובהתאם להנחיית הגורמים המוסמכים. מכיוון שהאירוע מצוי בחקירה, מטבע הדברים לא נוכל לפרט אודותיו בשלב זה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד