בע"ה כ"ד שבט תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: לאחר צעדת ההמונים: צה"ל הרס מבני משפחות בחומש

כוחות מג"ב וצבא הרסו את בתי המשפחות ומבנה הפנימיה בחומש והרסו את מיכלי המים. ישיבת חומש: "הממשלה הפכה לקבלן הביצוע של המחבלים"

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • כ' טבת תשפ"ב - 10:26 24/12/2021
גודל: א א א

לאחר שכ-15,000 אלף איש צעדו אתמול (ה') לחומש בבוץ ובגשם במפגן מסירות ואהבה לארץ שלא נראה שנים רבות, הרסו הבוקר (ו') כוחות צבא, מג"ב ומנהל אזרחי מבנים בישוב חומש.

מדובר בבתי המשפחות ומבנה הפנימיות של בחורי הישיבה. הכוחות הוציאו את המשפחות והקציבו 5 דקות לארגן את הילדים שיצאו עם הפיג'מות אל הקור. הם גם הרסו גם את מיכלי המים שבאמצעותם הגיעו מים לחלוצי חומש הנאחזים במקום.

מישיבת חומש נמסר בתגובה: "מדובר בפרס לטרור. אין מילים. לצערנו אנו רואים כי ממשלת ישראל החליטה בעקבות הפיגוע בו נרצח יהודה דימטמן הי"ד, להוריד את הישיבה בחומש, המחבלים משיגים את מטרתם באמצעות קבלן הביצוע - ממשלת ישראל".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן תוקף את ראש הממשלה ושר הבטחון: "בנט וגנץ - בזכותכם המחבלים רוקדים עם בקלוואות והיהודים בוכים! עוד לא הרסתם את בתי המחבלים שרצחו את יהודה דימנטמן, אבל עוד לא התייבש הדם של יהודה - וכבר הבוקר הרסתם  בתים בחומש! איזו בושה! נפתלי בנט, הממשלה שלך נותנת הבוקר רוח גבית לטרור! חברים בקואליציה מתחבקים עם ראאד סלאח ואתם הורסים בתים בחומש?! 
הבטחת בניין הארץ ואנחנו מקבלים חורבן הארץ. לא נשתוק!".

דגן אמר עוד כי "הרבבות שצעדו אתמול בשומרון יצטרכו לצעוד באלפי רבבה לירושלים. עם ישראל לא יוותר!".

דוברות מג"ב בהודעה שקרית

נכון לשעה זו מבנה בית המדרש עצמו לא נהרס והכוחות לא עוצרים את הנוכחים במקום.

דוברות מג"ב הוציאה הבוקר הודעה שקרית לפיה נהרסו רק מבנים שנבנו בשבוע האחרון ולאחר הרצח. אלא שבתי המשפחות שנהרסו נבנו עוד לפני הרצח וישיבת חומש אף הוציאה תיעוד בו נראה ח"כ יום טוב כלפון מימינה כשהוא מבקר באחד הבתים ומחזק את האברך מישיבת חומש המתגורר במקום.

"מדובר בשקר, שוב דובר מג"ב משקר", אומרים בישיבת חומש, "שני מבני המשפחות שנהרסו הבוקר, קיימים במקום זמן רב, ולא נבנו השבוע כפי שפירסם דובר מג"ב, המשפחות גרות ביישוב חומש כבר כ-10 חודשים. כנראה שבשביל לתת פרס לטרור, הממשלה שולחת את מג"ב גם לפנות, וגם לשקר. ההרס הבוקר הוא סכין בגב, והשקרים הם לסובב את הסכין", הוסיפו בישיבה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


14 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 71 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד