בע"ה י"ז אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שלטי חוצות: ימין אמיתי בעד ריבונות

בתנועת הריבונות יוצאים בקמפיין שילווה את הבחירות לכנסת לעידוד הפעילות למען החלת הריבונות ביהודה ושומרון

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט"ו אדר תשע"ט - 12:13 20/02/2019
גודל: א א א
(יח"צ)
(יח"צ)

הבחירות מתקרבות ובתנועת הריבונות יצאו לשטח למבצע עידוד הצבעה למפלגות המחויבות לחזון הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון.

מנהלות הקמפיין יהודית קצובר ונדיה מטר אמרו כי "אנו מדגישות כי הקמפיין אינו משוייך למפלגה מסויימת ולא עומדים מאחוריו גורמים פוליטיים מטעם מפלגה כלשהי".

"הקריאה שלנו היא קריאה כפולה, גם לנבחרים וגם למצביעים. התנועה שלנו קוראת קריאה כוללת לנבחרי מחנה הימין על מפלגותיהם השונות לעמוד מאחורי הצהרותיהם  הברוכות  בדבר המחוייבות לחזון הריבונות", אמרו.

"במקביל  הקריאה שלנו היא גם לציבור המצביעים לתמוך במפלגות המציבות את הריבונות כחלק בלתי נפרד ממצען המדיני.

בתוך כך ביום שני האחרון ביקרו בעוז וגאו"ן חברי הקונגרס ד"ר אנדי האריס ממרילנד וחבר קונגרס אנדי באר מקנטוקי כחלק מסיור בגוש עציון המאורגן על ידי פרויקט YesIsrael בראשות רותי ליברמן ושרה פיילי.

חברי הקונגרס שמעו מפי יהודית קצובר ונדיה מטר על הקמת השמורה כתגובה ציונית לרצח שלושת הבנים ובעיקר על חשיבותה של החלת ריבונות ישראל על יהודה ושומרון.

השתיים העבירו מסר ברור שאסור שתוכנית המאה של טראמפ תכלול נסיגה ישראלית מיו"ש. הדבר יהווה אסון לא רק לישראל אלא גם לארצות הברית. האינטרס האמריקאי הוא  יציבות באזור. יציבות תהיה רק כשבין הים לירדן תהיה אך ורק ריבונות אחת- ריבונות ישראלית. 

ראש מועצת גוש עציון מר שלמה נאמן סיפר את סיפורו האישי שהוא בא מברית המועצות שם סטאלין הקים מדינה ליהודים בבירוביג'אן אבל היהודים חלמו על ארץ ישראל. כאן המקום של  היהודים. כאן צריכים להתקיים החיים הנורמליים של העם שלנו על מרחבי ארץ התנ"ך – זה המצב הטבעי ואכן ב48 ארה"ב תמכה בהקמת מדינת ישראל. "ישראל זוכרת את ידידיה אמר ראש המועצה. בירושלים יש שמות רחובות על שם המדינות שהצביעו עבורנו ב48. מודים לכם על הידידות המתמשכת."

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד