בע"ה כ"ג תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בלש משטרה או נער גבעות?

משתתפי סיבוב השערים נדהמו לגלות כי "נער גבעות" שצעד בניהם הוא בלש משטרה

  • כ"ח אלול תשע"ד - 19:30 23/09/2014
גודל: א א א
הבלש עטור הפאות והכיפה הגדולה
הבלש עטור הפאות והכיפה הגדולה

שוטרים, ואפילו בלשי משטרה דתיים, כבר אינם דבר נדיר, אולם ביום ראשון האחרון התברר כי למשטרת ירושלים ישנו רכש חדש, לפחות בכל הנוגע לפעילות אל מול הציבור החרדי ואנשי הימין או הגבעות.

משתתפי סיבוב השערים המסורתי רגילים לכוחות משטרה גדולים המלווים את האירוע, אך רבים מהם הופתעו כאשר גילו לפתע כי אחד המשתתפים, עטור פיאות ארוכות, כיפה גדולה וזקן, אינו נער גבעות אלא בלש משטרה.

הבלש, המשרת ככל הנראה במרחב דוד של המשטרה, הסתובב בין המשתתפים וניסה לשוחח עם חלקם, יתכן ובמטרה לעורר פרובוקציה. כך או כך, כמה צעירים הבחינו במכשיר הקשר שהוסתר תחת חולצתו, ובחלק מהאירוע הסתובב הבלש יחד עם שני בלשים נוספים אשר השתתפו במעצרים והתנכלויות לנערים יהודים הלומדים בקבר דוד המלך, דבר שהוביל לחשיפתו בידי המשתתפים.

יש לציין כי בעבר פורסם בקול היהודי על בלש משטרה שהשתתף בריקוד הדגלים שנערך ביום ירושלים, וניסה להלהיט את הרוחות כאשר הוא חבוש כיפה גדולה ופיאות לראשו. אולם במהלך הצעקות והריקודים נפלו לפתע הפיאות שהיו מודבקות, והוא נמלט לעבר קבוצת שוטרים שעמדה בסמוך. אולם נראה כי במקרה הנוכחי לא מדובר בתחפושת אלא בשוטר המגיע מבית דתי או חרדי, אשר במשטרה הבינו את הפוטנציאל הטמון במראהו החיצוני.

תגובות (12) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד