בע"ה ז' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"משטרת ישראל רצחה נער יהודי קדוש, לא ניתן לטייח"

בהלוויתו של אהוביה סנדק ז"ל, הספיד שכנו של אהוביה כוכבא תור. ההספד ריגש אנשים רבים ועורר הדים // צפו דברים

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ב טבת תשפ"א - 13:42 27/12/2020
גודל: א א א

אלו דבריו של כוכבא תור בהלוויתו של אהוביה סנדק ז"ל, שנהרג בשבוע שעבר בידי שוטרים מימ"ר ש"י:

אהוביה. אהוב ה'. איזה אהוב אתה. איזה פנים יש לך. פנים קדושות, פנים של נער גבעות. אני רוצה להגיד כמה דברים שבטוח אתה רוצה לשמוע בהלוויה שלך.

הרצח שלך לא התחיל היום. זה רצח שמתנהל כבר עשרות שנים. זה רצח שמתנהל מול מה שקוראים לו ״נוער הגבעות״ בזלזול. הנוער הכי קדוש שיש בעם ישראל. נוער שאין עוד אוהבי ישראל כמוהם. נוער שאין עוד אוהבי ה׳ כמוהם. נוער שכל נערי ישראל אמורים לשאוף להיות כמוהם.

משטרת ישראל נלחמת בנוער הזה במשך שנים בעינויים בשב״כ, בעמונה, יום יום נלחמים בהם. עם גיבוי של רבים מההתיישבות וגם רבים רבנים שמגבים את המלחמה הנוראה נגד הנערים הכי קדושים בעם ישראל. ואי אפשר שהדבר הזה ימשך. איזה חילול ה'.

משטרת ישראל הרגה נער יהודי קדוש שמוסר נפשו למען עם ישראל, למען השראת השכינה, למען בניין בית המקדש. הידיים שלהם שפכו את הדם הזה, הידיים של השב"כ, הידיים של ימ"ר הם שפכו את הדם הזה והם רצחו אותו. ולא ניתן לטייח את זה. והרצח הזה קורה כל יום.

אהוביה, בערך לפני 20 שנה כשהייתי בגיל שלך הייתי באחד הפינויים בחברון בתוך איזה צריף בסמטת הגיבורים והיה לילה גשום והשדה היה מוצף מים כולו. באיזשהו שלב נכנסו כמה יס"מניקים לתוך הצריף ותפסו אותי. בידיים וברגליים ארבעה יס"מניקים לקחו אותי וטבלו אותי בתוך השלולית ואז שניים מתוכם, אחרי שטבלו את כל הגוף שלי, תפסו את הרגליים והתחילו לרוץ בעלייה לכיוון קריית ארבע, כשאני נגרר על הרצפה ותופסים לי את הרגליים ומאז.

וזה לא התחיל אז, זה התחיל גם קודם. וזה לא נפסק. יום יום ההתעללויות האלה בחברים שלנו שעצורים בשב"כ. התעללויות נוראיות ויש שקט ודממה. בגיבוי של רבנים. בגיבוי של כל מיני אנשי ציבור דתיים, אוהבי ארץ ישראל.

אתה היית רוצה שיגידו את זה בהלוויה שלך, את השקר הנוראי הזה שקורה יום יום ואין פוצה פה ומצפצף. הלוואי שהנוער שלנו יזכה ללמוד ממך מה זה יהודי. מה זה "נוער גבעות". עשו מזה ביזיון. זה שם קדוש. יהודים שמוסרים נפשם למען קדושת ה', למען גאולת ישראל, למען בית המקדש.

יהודים שלומדים תורה, יהודים אוהבי ישראל אמתיים, שאכפת להם אחד מהשני. איזה בזיון שרודפים אותם. מה קורה בעם הזה?

איזה ביזיון, איזה חילול ה', בושה וחרפה לעם ישראל שיהודי כזה נרצח, ומנסים לטייח את זה. הם נכנסו ברכב שלו בכוונה.

אני ראיתי שוטרים עושים דברים כאלה לא פעם ולא פעמיים ואסור לשתוק על זה. צריך להכניס אותם לכלא לכל החיים, את הרוצחים השפלים האלה.

איזה חילול ה', יהודי נרצח פה, הוא לא חוזר אלינו, יהודים רצחו אותו. זה לא נעים להגיד, זה כואב אבל צריך לזעוק את זה.

יהודים רצחו את הילד הזה. הוא בגיל של הבן שלי, רצחו ילד. בגלל שהוא הלך... ואם הוא זרק אבנים... בגלל שרצחו יהודייה כמה שעות קודם אז המשטרה מגבה את הרוצחים שלנו. ומי שמרחם על אכזרים, מרחם על ערבים, מתאכזר לילדים שלנו ושופך את הדם שלהם.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד