בע"ה י"ז אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

10,000 מצטרפים ל'אינטרנט רימון' בסלולרי

מנכ"ל החברה: "ההורים מרגישים חזרה ביטחון ושקט נפשי"

  • יח"צ
  • כ"ט אדר תשע"ו - 20:06 09/03/2016
גודל: א א א
(sxc)
(sxc)

מיזם הסינון לאינטרנט הסלולרי מבית 'אינטרנט רימון' צובר תאוצה, ובימים אלה רושמים בחברה כבר 10,000 מצטרפים.

בשנה האחרונה חקר צוות הפיתוח באינטרנט רימון את נושא ההורות בעידן המסכים והאינטרנט. הם ערכו מחקרים, נפגשו, שוחחו וראיינו את מיטב הפסיכולוגים והמומחים בנושא העצמת ההורים בישראל ובעולם. בין המומחים שהצוות נועץ בהם ד"ר משה משעלי מהחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה ופרופ' חיים עומר מהחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב.

לדברי המומחים, מאחר והילדים מבינים טוב יותר מההורים בטכנולוגיה, ההורים חשים תחושת תסכול ממידת היכולת שלהם לממש את האחריות ההורית, לתת דוגמא ולהתוות את הדרך גם בסלולרי. אולם המחקרים וניסיון המומחים מצביעים אחרת: כדי להיות הורה גם בסלולרי, לא צריך להבין טוב יותר מהילד בטכנולוגיה. מה שחשוב הוא הדוגמא האישית, והיכולת של ההורה ליצור נוכחות הורית לצד הילד הגולש בסמארטפון, גם כשההורה לא תמיד נמצא ליד הילד.

יריב פאר, מנכ"ל אינטרנט רימון, אומר: "רימון סלולרי נשענת בדיוק על התובנה הזו. האפליקציה משלבת הגנה אקטיבית שמונעת מהילדים והנוער גישה לתכנים לא ראויים (בדיוק כמו ההגנה של רימון בבית) ולצד זאת, עצם ההתקנה של האפליקציה על מכשיר הילד וההודעה שהילד מקבל בכל פעם שהאפליקציה מגינה עליו מתוכן לא ראוי, תורמים לגיבוש הנוכחות ההורית אצל הילד או הנער המתבגר. עד היום הצטרפו לרימון סלולרי אלפי לקוחות, ילדים וגם הורים שהחליטו לתת דוגמא אישית ולהתקין את האפליקציה גם בסמארטפון שלהם. הפידבקים מהלקוחות מצוינים, ההורים מרגישים שהם החזירו לעצמם את השליטה ואת השקט הנפשי שהילדים מוגנים".

לפני כשנה הושקה אפליקציית רימון לסלולרי, המגינה מפני תכנים לא ראויים בסמארטפון. האפליקציה מעניקה להורים ראש שקט שהילדים מוגנים בזכות טכנולוגית ההגנה הייחודית של רימון ומכיוון שהילדים אינם יכולים למחוק את האפליקציה ללא הקוד הסודי של ההורים. עד היום הצטרפו לרימון סלולרי מעל 10,000 (עשרת אלפים) לקוחות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 34 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד