בע"ה י"א ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גם מהיר וגם בטוח

אינטרנט רימון מצהירים על שדרוג מהירויות גלישה וסינון גם יחד. "הגנה הכי מהירה בעולם"

  • יח"צ
  • כ"ו אב תשע"ו - 08:50 30/08/2016
גודל: א א א
גולש באינטרנט (אילוסטרציה)
גולש באינטרנט (אילוסטרציה)
כחלק מיעדי השיפור ושדרוג חוויית הגלישה הבטוחה ללקוחות, הכריזה חברת אינטרנט רימון על שנת 2016 כשנת המהירות. שורה של פעילויות טכנולוגיות שנקטה החברה מיצבו אותה, ללא ספק, כאחת מחברות האינטרנט המובילות והמהירות ביותר בישראל.
ואכן, כבר בתחילת השנה חיברה רימון את כל לקוחותיה לגלישה באמצעות 3 כבלים תת ימיים. רימון, היא היום ספק האינטרנט היחיד בישראל שלקוחותיו גולשים עם 3 כבלים שונים, התוצאה: גלישה במהירויות גבוהות במיוחד גם בשעות העומס.

עברו עוד מספר חודשים (מאי ויוני) והחברה שדרגה ללקוחותיה ללא תשלום, את מהירות הגלישה בספק ל-100 מגה. לשדרוג זה, הצטרפו עשרות אלפי לקוחות ומאז, מאפשרת רימון את שדרוג מהירות הספק ללא תשלום, גם ללקוחות שלא הספיקו להירשם ולהצטרף בזמן ולמצטרפים חדשים.

כעת הבשילה העת לקפיצת המדרגה הבאה בשדרוג מהירות הגלישה עבור הלקוחות: הגנה בזמן אמת שלא באה על חשבון מהירות וחוויית הגלישה. Real Time Pixelמבית אינטרנט רימון, הוא הדור הבא של טכנולוגיית ההגנה המבוססת על בינה מלאכותית. זוהי למעשה טכנולוגיית ההגנה המהירה ביותר בעולם, המקבלת החלטות הגנה לסרטים ותמונות בנאנו-שניה (מיליארדית-שניה). המהירות הזאת שקופה ומתרחשת עוד לפני שהעין האנושית הבחינה כי הופעלה הגנה. בכך היא משיגה את המטרה שלה להגן מבלי לפגוע במהירות ובחוויית הגלישה.

"עד היום אנשים חששו שהגנה באינטרנט עלולה לבוא על חשבון מהירות הגלישה", מסביר גיל גבריאל, מנהל אגף השיווק באינטרנט רימון, "היום אני שמח לבשר שזה שייך להיסטוריה. כחברה ששמה בראש סדר העדיפויות את שביעות רצון לקוחותיה, הצבנו לעצמנו מטרה להפוך את ההגנה המצוינת של רימון למהירה יותר מהעין האנושית, כדי שהלקוחות שלנו יוכלו לגלוש מהר כמו שהם אוהבים. הטכנולוגיה החדשה נבנתה במיוחד כדי לאפשר צפייה חלקה בווידאו סטרימינג באתרים כמו You Tube והיא מיושמת בהצלחה על רשת רימון מזה מספר חודשים".

משה רוזנטל, מנהל אגף טכנולוגיות באינטרנט רימון אומר כי מדובר בפריצת דרך טכנולוגית של ממש. "צוות המהנדסים שלנו פיצח את השיטה. נעזרנו בשיטות מחזית הטכנולוגיה העולמית כמו בינה מלאכותית ורשתות נוירונים כדי לקחת את מערכות ההגנה ולאפשר להם לפעול במהירות הבזק ובזמן אמת".

גבריאל מוסיף "הפידבקים שאנחנו מקבלים מהלקוחות על מהירות הגלישה מצוינים! אנחנו כל כך בטוחים בהגנה ובמהירות הגלישה שאנחנו מעניקים ללקוחות היום, שלרגל ההשקה הרשמית, יצאנו במבצע חודש חינם ללא התחייבות ואנחנו מזמינים את כל מי שמעוניין להצטרף ולנסות".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד