בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

קמפיין: "ה' הוא המלך"

דגלים, סטיקרים, מגנטים, חולצות וחוברות חיזוק - "השאיפה היא שכל מה שקיים יעבוד מתוך קדושה"

  • כ"ז אב תשע"ו - 20:58 31/08/2016
גודל: א א א
מתוך פרויקט ההדסטארט
מתוך פרויקט ההדסטארט

בתקופה שקדמה לגירוש מגוש קטיף לפני 11 שנים יצאו תלמידי ישיבת 'תורת החיים', אז בנווה דקלים, בקמפיין "ה' הוא המלך". עד מהרה הפכו הדגלים והסטיקרים הסגולים לחלק מהנוף במקומות רבים בארץ.

מובילי הקמפיין הוסיפו על גבו קומה נוספת לפני כשנתיים והחלו בהפצות וקירוב לבבות מדי שבוע. בשיחה עםהקול היהודי מספר צוריאל דמתי כי "עוד בגוש קטיף הקימו ארגון קירוב לבבות שהיה נקרא 'מתוך אהבתו'. באיזשהו שלב בתקופה של הגירוש חשבו על הסיסמה ה' הוא המלך".

החולצות מתוך פרויקט ההדסטארט

"לפני כשנתיים, מתוך כוונה לשים יותר דגש על הפעילות, שינו את שם התנועה לה' הוא המלך" ממשיך דמתי. "מדי שבוע יוצאים פעילים לפעילויות שונות של קירוב והפצת יהדות. דוכן אחד של הנחת תפילין והפצת חומרים מוקם בגדרה, ובמרכז הרפואי קפלן מגיעים פעילים שרים ומשמחים".

דמתי מספר כי בעשרות ישיבות ואולפנות יש חבר'ה שמפיצים את החומרים. לדבריו, "יש הרבה דברים לתקן. גם את המלכות, גם החזרה בתשובה גם להביא לבניין בית המקדש. השאיפה היא שכל מה שקיים יעבוד מתוך קדושה ומתוך ידיעה של האדם שה' הוא המלך".

החוברות מתוך פרויקט ההדסטארט

דמתי מסביר כי "בתנועה יש שני תחומים: אחד - קירוב לבבות, חיבור בפשטות לה', קשר פשוט עם ה' ואהבה אל ה'. בציבור החרדי די ברור שדבר השם זה מה שמחייב, אבל חסר חיבור ואהבה אל ה' יתברך. דבר שני הוא "ממלכה של קדושה", לעשות הכל מתוך קדושה".

בימים אלו מגייסים מובילי הקמפיין שותפים לפעילות בפרויקט גיוס ההמונים 'ההדסטארט'. 40,000 שקלים זהו הסכום שלמעלה מחציו כבר גויס. 16 ימים נותרו לסיום הפרויקט.

תגובות (6) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד