בע"ה ג' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בעניין חשיבות ההצבעה לעוצמה וזהירות מימינה

  • אסף אזולאי
  • ט"ז אלול תשע"ט - 06:07 16/09/2019
גודל: א א א
אסף אזולאי
אסף אזולאי

לאחר ששוב ושוב עולה הטענה שאנשי עוצמה חסרי אחריות הולכים על הקצה  ומסכנים את הימין, ברצוני להזכיר עובדות ונשכחות טריות וישנות.

 נציגי הבית היהודי, תקומה, הימין החדש בונים על כך שאנחנו הבוחרים נשכח את המציאות כול כך מהר. בשביל זה אני מנסה להזכיר איך נפתלי ושקד נטשו את חבריהם - הבית היהודי ותקומה. בצר להם הבינו האחרונים שכדאי להם להתחבר לעוצמה בבחירות הקודמות.

אני הקטן חשב שיש פה הזדמנות לחיבור אמיתי ערכי והגון אך לצערי החיבור היה אנטרסנטי, שזה גם בסדר, אך לא בסדר שהוא היה מלוווה בהשמצות ודרמות, הבטחות ושיריונים מנתניהו כי 'איזה אסון - הוא רוצה שנתאחד עם עוצמה'. כמו כן, נתנו לעוצמה מקום משפיל ביחס למה שבאמת מגיע להם, למרות שכול התהליך היה מלווה בהרבה השפלה, הרבה חוסר הגינות וערכיות. אנשי עוצמה שתקו, ויתרו, חרקו שניים והתגייסו בצורה יפה ומכובדת לקמפיין ולהצלחת כול הרשימה, למרות שאין להם כסף ובעיקר למרות הזלזול הם גילו ענווה ונאמנות לאמת לאורך כל הדרך ולטעמי גם לאורך כול ההיסטוריה שלהם. התוצאות ידועות לכולם ולפי רוב ככול הערכות לולא עוצמה תקומה והבית היהודי היו נשארים בחוץ.

אני נמנה על אלא שיצביעו עוצמה בכול תרחיש או שלא אצא להצביע (לפי הערכות יש כשני מנדנטים כמוני). חיכיתי לתודה, חיכיתי להוגנות, אך הם לא הגיעו. החליפו אותם בוגדנות ונטישה. שוב הפעם לטובת הנוטשים מהעבר,  תוך שהם מציעים לעוצמה מקום שמיני. כשזה קרה, התקשרתי לברוך מרזל והודעתי לו שהפעם לא אסכים לבזיון הקודם שוב הפעם,  אלך לים אם שוב תסכים לקמפיין מסיט ומלא בשחצנות ושנאת חינם טהורה או מיתוך מטרה להוריד את מניות עוצמה זה נבלה וזה טרפה.

אנשי עוצמה בחרו לאפשר לשותפים להחליט האם הם בוחרים באחדות למרות הקושי של כולם, אבל אחדות עם כבוד ויושר או שירוצו לבד.

אני שומע שוב ושוב את השקר כאילו אנשי עוצמה הם האשמים בכך שלא היתה אחדות והם אחראים לקולות שילכו לפח. חברים, זה שקר! שקר גס! אנשי עוצמה תמיד גילו ענווה תמיד ויתרו והתגמשו על כבודם לא על הערכים שלהם. גם באחדות עם אריה אלדד גם עם אלי ישי, תמיד היו הוגנים מעל ומעבר. לעומתם אנשי הבית היהודי תמיד היו מפוצצים באגו והתנשאות.

ידע כול מי שהולך לקלפי בשלישי הקרוב: אם אתה  מצביע ימינה אתה מצביע לנוטשים סדרתיים, גם את חברהים וגם את ערכהים. וכשאתה שם עוצמה בקלפי אתה בוחר בנאמנות והגינות לחברים ולערכים. אם אתה בוחר ימינה אתה בוחר בהתנשאות ובשנאת חינם אך אם אתה בוחר עוצמה אתה בוחר בענווה ובאהבת חינם לכולם.

לא נכנס לויכוח ענייני על דרך ומהות, רק מזכיר נשכחות קרובות ובטוח שאחת הסיבות להתחזקות עוצמה בסקרים קשורה בנאמר לעיל. הציבור הערכי סולד מהנטישות של בנט הרב רפי וסומטריץ'. כן, גם סמוטריץ', גם הוא השתמש וזרק. אבל אתה בוחר יקר לא תיתן לו כוח אלא תצביע עוצמה או מפלגת ימין אחרת. רק לא ימינה!!!! תה ערכי !!! ונאמן!!!!

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד