בע"ה ג' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הניצוץ היהודי יכול להציל הבחירות

  • בעז שפירא
  • י"ב אלול תשע"ט - 18:26 12/09/2019
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

שלט אחד גדול צד את העין עת הילכתי בסמוך לגשר המיתרים בעיר הקודש ירושלים. תמונתו של בני גנץ כשמתחתיה הכיתוב "ממשלת אחדות חילונית". באם להודות על האמת, ככל שזו מצערת, הרי שכוונת המכוון של ההיגד הנ"ל היא לפרוט על אותם מיתרים מתוחים של שנאה לדת, לדתיים וליהדות.

למרבה הצער ולגודל האסון המסר של שנאה לדת משה ולאנשי אמונה, לתורה וללומדיה, לאוהבי הארץ ולנאמנים למסורת היהודית הוא מסר אותו הצליחה התקשורת הכוחנית והעוינת להאדיר ולהטמיע עד כי נדמה לרגע  שרוב הציבור מחזיק בדעות המקולקלות האלה.

ולא היא!

נכון, תמצאו בבני עמנו כאלה שהתמסרו לשקר הזה. אלה בתקשורת שהוזכרו לעיל, אלה הספונים בעולם של חומר, אנשי בלייעל המפיצים פריצות ותועבה בערינו, ה"נאורים" הדרים במגדל השן של תרבות המערב, אנשי ה"משפט" שמוסר הגויים הוא המנחה אותם, אנשי ההון בכלוב הזהב הוא היכלם ועוד תינוקות שנשבו.

אלא שכל אלה גם יחד הם עדיין מיעוט בעמנו, ברוך השם יש לומר. הרוב המכריע של היהודים בארצנו אוהב את עמנו ואת ארצנו, חש שהנו חלק מנצח ישראל, אוהב את מורשתנו ומרגיש קשר חזק לתורתנו הקדושה. פילוח האוכלוסייה בהקשר זה מלמד על כך שבאם יחברו יחדיו החרדים, הכיפות הסרוגות וכל עמך ישראל המסורתיים הרי שאת השלטון "ייקחו בהליכה" שכן מדובר ברוב מוחץ! בוודאי הרבה מעל למחצית מהאוכלוסייה היהודית, כמדומני שמתקרב אפילו לשמונים אחוז.

אלא שהנושאים שעל סדר היום הם ביטחון, ערבים, "הדתה" רחמנא ליצלן, עתיד יהודה ושומרון וכיוצא באלה. ומעל כולם ביבי, איך לא? "חסינות לביבי", "שכרון כוח לביבי", "הסתה של ביבי", "כלא לביבי" וכתב אישום גם.

שוו בנפשותיכם שמצליחים היינו להסב את תשומת הלב ולמקד את תשומת הלב של הרוב היהודי המאמין, המסורתי, עם הלב היהודי החם ועם הקרבה לתורת ישראל, לחגי ישראל ולנצח ישראל – בשלט הנ"ל שהוזכר בפתיח – "ממשלת אחדות חילונית".

שימת דגש על המשמעות העמוקה של המסר הנ"ל עשויה לעורר את הלבבות ולגרום לרבים להבין את גודל הסכנה שבכינון ממשלה כזו שהדגל אותו היא מניפה הוא יחס זר ומנוכר לעבר של עמנו, לייעודו בעולם, למורשתו לזהותו ולמקורותיו.

 ליברמן בגלגולו הנוכחי, אומן ההסתה ריקא לפיד הזורע שנאה ופירוד בתוך העם, ההזויים ממרץ והגיס החמישי במפלגה הערבית המאוחדת (מאוחדת בשנאתה למדינת היהודים) - כל אלה חותרים לאובדן הזהות היהודית של כולנו.

לפיכך – היזהרו יהודים יקרים מפני נפילה למלכודת המסוכנת של גורמי שמאל אנטי יהודיים!  מחילה על הקלישאה ובכל זאת, זכרו את בית אבא ואמא, את סבא וסבתא, את אבות האומה, את חגי ישראל ומועדיו, את ארצנו הקדושה, את הנס הגדול של הקמת מדינת ישראל ראשית צמיחת גאולתנו, את דבר היות המדינה בית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל. העלו על נס את מי שמסרו נפשם על קידוש השם בהגנה על המולדת והעם ואל תשכחו לרגע את הניסים הגלויים המלווים אותנו. ובהכירכם בכל אלה גשו אל הקלפיות באמונה ובשמחה וחזקו את כל מי שיכול להבטיח את קיומנו כאן בארץ המובטחת כיהודים גאים בארצם .

נעשה ונצליח בעזרת השם!

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


7 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 13 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד