בע"ה כ"א אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לנערים האלו לא הצליחו להרדים את הלב היהודי

הרב אריאל לוי במאמר חיזוק לנוער הגבעות: אוי לאותם שפלים שסימנו אוהב כאוייב ולצערנו הגיעו עד שפיכות דמים

  • הרב אריאל לוי
  • ח' טבת תשפ"א - 07:36 23/12/2020
גודל: א א א
הרב אריאל לוי
הרב אריאל לוי
אחיי ורעיי  המכונים "נוער הגבעות", האהובים מאד!
 
גדול כים שברנו על אובדנו הנורא של אהוביה סנדק מטובי נערינו האהובים. הרדיפה וההתנגשות שגרמה להרג הנורא של אהוביה השבוע, היא דבר מחפיר, נורא ומזעזע! 
אתם מוסרי נפש, החלוצים לפני המחנה! אנשים הטובים והמובחרים שבקרבנו, שמאירים את העולם, וראוי היה לכולנו להתפאר בכם ולייקר אתכם.
 
כמה פעמים זכיתי לפגוש אתכם, להתפעל מכם ללמוד איתכם, בעיקר ללמוד ממכם. יצאתי  נפעם מהשיחה איתכם, נתתם שמחה בליבי. ראיתי מחזה כזה נפלא ומלבב, חבורת נערים מלאי חן יהודי, יראת ה' לחיים נסוכה עליכם, מתיקות של אהבת תורה עם קיום מצוות בשמחה, שקידה והתמדה בלימוד התורה על כל חלקיה החשובים עם המאור הנפלא שבתורת החסידות לגווניה. מלאי ציפיה לגאולתן של ישראל. נערים שלא הצליחו להרדים להם את הלב היהודי ולהאביס אותם בשקרים. יהודים שנשארו עם לב ער וחם שלא יכול לסבול את שפלותם של ישראל כאשר יהודיה נרצחת  באכזריות ואין פוצה פה ומצפצף. כמה נפלא לראות אתכם היודעים כבר מגיל צעיר להבחין בין עיקר לטפל!  אשריכם!
 
אין לי ספק שהקב"ה מתפאר ומשתבח בכם! אתם הפאר של עם ישראל! בדור מלא נסיונות, אתם הגיבורים העומדים בפרץ ויודעים ומשיבים אל הלב שיש בורא עולם, שכל תעתועי העולם הזה הכול ממש הבל הבלים, שאין עוד מלבדו.
רוצים רק לעבוד את ה' יתברך ולעשות רצונו. מלאים רצון וכיסופים להתקרב לה', מאמינים בתועלת העצומה שיש בהתקרבות לצדיקים האמיתיים, ששים ושמחים לעשות רצון קונכם. רוצים שמירת העיניים, צניעות, קדושה וטהרה, עם אהבה גדולה ומסירות ליישוב ארצנו הקדושה. אשריכם!
 
כמה נחת רוח יש לה' מכל אחד מכם, איזה חן מיוחד נסוך עליכם! על כל אחד מכם ראוי לומר: אשרי יולדתו. להורים שלכם הייתי אומר: אשריכם ואשרי חלקכם שזכיתם בבנים מתוקים כמותכם. אין עליכם!
 
אינני מקנא במי שירד לשפל המדרגה ומתייחס אליכם כאל פושעים. אותם אנשים שלא מבדילים בין קודש לחול, בין אור לחושך ובין ישראל לעמים, שטופלים עליכם האשמות שווא ומנסים להשחיר את פניכם, הם מפירי החוק.
הם המסכנים. אוי לאותם שפלים שסימנו אוהב כאוייב ולצערנו הגיעו עד שפיכות דמים.  עם ישראל צריך לתמוך בכם, לדרוש את שלומכם וטובתכם. 
 
אל תפלו בדעתכם, תחזיקו מעמד, ה' איתכם! אנחנו מתפללים לשלומכם ולשלום משפחותיכם וחבריכם העצורים. תהיו חזקים. 
אוהבכם ומוקירכם בכל לב ונפש
תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד