בע"ה י"ט אייר תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לעקל את בתי המחבלים לטובת המשפחות ומדינת ישראל

האויבים הזדים הללו נלחמים בנו כדי לדחוק אותנו מארץ ישראל ולכן חובה מיד לעקל את בתיהם וקרקעותיהם לטובת המשפחות ולטובת מדינת ישראל

  • הרב רצון ערוסי
  • ח' אייר תשפ"ב - 12:41 09/05/2022
גודל: א א א
הרב רצון ערוסי
הרב רצון ערוסי

בעבר הורתי הלכה כלפי עבריין יהודי אשר רצח את בתו והעלים את גופתה, הדבר שיגע את המשטרה ואת הכוחות השונים למצוא את הילדה קרוב לשבוע ימים ולבסוף התברר שהוא רצח אותה.

אמרתי אז שמלבד שהוא נשפט ויורשע בעבירה פלילית חמורה על מה שהוא שעשה, הרי מאחר והוא גרם נזקים כספיים אדירים שהציבור השקיע בכך שכוחות רבים בזבזו זמן ועמל בשביל לחפש את אותה הילדה, חייבים לא רק להרשיעו בדין עבירה פלילית אלא גם לחייבו בפיצויים כספיים, גם כלפי הציבור אשר הוא גזל את כספו וגם על ידי השימוש בכוחות שעומדים לשירות הציבור.

וגם אם אין לו כסף שאפשר להפקיע - הורתי שיפקיעו את הבית שלו וישעבדו אותו לצורך הפיצויים הללו.

אני מעלה לסדר היום את ההליכים הללו על רקע גל הטרור שמתרחש לנגד עינינו, דם רב יהודי נשפך ואוזלת היד גוברת. גם אם המרצחים הזדים אשר טובחים בנו ללא רחם נתפסים והם יעמדו לדין ולבסוף אף יורשעו ויהיו בבית הסהר, אולם עדיין כושר ההרתעה חלש. ואינני מדבר על בית הסהר שמקבלים פושעים מסוימים שבמהלך השהות בבית הסהר עשו תואר אקדמי ורכשו השכלה שזה ממש בית הבראה עם מסלול של קידום.

הציבור השקיע זמן רב מאוד בחיפושים מספר ימים למצוא את אותם המרצחים, הושקעו בכך כוחות אדירים בדברים האלה. לכן נראים הדברים שמלבד שהם יורשעו וישלחו לבית הסהר, ומלבד הריסת ביתם, שזה עניין של צורך בטחוני הרתעתי. עדיין אין זה קשור לעניין של הפיצוי הכספי.

הם גרמו הפסדים אדירים הן למשפחות, רחמנות על עם ישראל - שישה עשר יתומים ואלמנות מסכנים, מי יכלכל אותם? מי יפרנס אותם?. ומאחר והם גרמו נזקים אדירים מבחינה כספית אף לציבור בכללותו, יש חובה לגבות את זה מהם!

גם אם אין להם, ישועבדו הבתים והקרקעות שלהם ויירשמו לטובת המשפחות ולטובת עם ישראל ולטובת מדינת ישראל. לצערנו הרב מול פושעים שהם חלאות אדם שמנפצים גולגולות עם גרזנים וכיוצא בדברים האלה צריך לפעול עם כוח הרתעתי אמיתי, ולפחות בשלב זה בפיצוי כספי הולם למשפחות ולציבור בישראל.  

יכולים מבחינה משפטית לעשות את זה דרך קק"ל או דרך חברה מיוחדת שיקימו לצורך העניין הזה. וככה אם הם נלחמים בנו כדי לדחוק אותנו מארץ ישראל אז לפחות באמצעיים המשפטיים האפשריים במציאות הנוכחית מבחינת הפיצוי הראוי המתחייב עליהם לשלם הם יענשו, ואם כלפי יהודים כך פסקנו, כל שכן כלפי האויבים הזדים הללו, חובה מיד לעקל את בתיהם וקרקעותיהם לטובת המשפחות ולטובת מדינת ישראל.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 48 מהשבוע האחרון