בע"ה ז' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מי יכול להציע להשמיד תלמידי ישיבה בגז?

  • בעז שפירא
  • כ"ג טבת תשפ"א - 12:44 07/01/2021
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

עת התיישבתי להעלות על הכתב את שייאמר לקמן חשתי כמי שהתעורר מחלום רע, חלום בלהות שכולו סיוט. אלא שהייתי ער לחלוטין, גם לפני הכתיבה, והדברים הם אכן של בלהות, אלא שהם במציאות. במציאות כאן בארץ ישראל במדינת היהודים נמצא המנוול התורן שיעלה דברים מזעזעים מאין כמותם על הכתב ויביאם בפני קוראיו במה שנקרא "פוסט"  ברשת "ספר הפנים" (המכונה בלעז פייסבוק).

אגש לדברים (מי שלבו חלש יכול להפסיק ולקרוא, הדברים קשים ביותר). יהודי (?) בשם ערן רובינפלד שיתף בפייסבוק כתבה מעיתון 'הארץ', בה נכתב שהרב קנייבסקי הורה להשאיר את תלמודי התורה פתוחים בזמן הסגר המהודק שצפוי להתחיל בין חמישי לשישי.  לאחר הטקסט הנ"ל כתב  את תובנותיו החולניות כדלקמן:  "הם כבר מרוכזים וצפופים בישיבות, למה לא לנעול את הדלתות ולהזרים גז פנימה".  !!!!!!!

באופן טבעי היו לדברים הדים רבים וזועמים ברשת עליהם מצא רובינפלד לנכון להגיב (על פי מה שפורסם) כהאי לישנא :  'אני לא מגזים, צריך לעקר נשים חרדיות, למען עתידנו……".

בהמשך הסיר רובינפלד את הפוסט מהרשת ובראיון לאחד העיתונים התנצל ובקש שהתנצלותו (הכנה לדבריו) תתקבל.

מדוע נקטתי לעיל בלשון "המנוול התורן"? הסיבה היא שמעת לעת, נמצא בקרבנו מי שיורד לשפל המדרגה הזו שאין נמוך הימנו ומציע ,בלי למצמץ ובלא שמצפונו מייסרו או מעכבו, לנהוג באחים יהודים כאן בארץ הקודש כפי שנהגו בהם גדולי הצוררים של עמנו, אלה שבקשו להשמיד את העם היהודי ואף רצחו מיליונים.

אחד כזה הזכור במיוחד לשמצה הוא המנוול גבי גזית. במונולוג אותו לעולם לא אוכל לשכוח  ובהתייחסו לחרדים אמר בין היתר את הדברים הבאים: " בשם אמונות פרימיטיביות חשוכות, שטופות שנאה, הם מבזים את המדינה בכל רגע נתון העולה מלפניהם...... מתי נבין שאנחנו צריכים לכלוא אותם בשכונותיהם, לנתק אותם מצינור החמצן של הקדמה, להותיר אותם לבד, בעליבותם ובשנאתם........ תפסיקו לנקות להם את הרחובות, כבו להם את החשמל, נתקו להם את המים. הבה נוותר על המיסים שהם משלמים (ובדרך כלל הם לא משלמים). אין בהם כל תועלת. הם לא מייצרים כלום, הם לא תורמים כלום, הם לא נוטעים עץ, הם לא שותלים עגבנייה, לא מייצרים היי-טק, הם פרזיטים מן הסוג הגרוע ביותר, ומצדי - אם זה היה ריאלי - הייתי אורז אותם בחבילה אחת ומשלח אותם לאחיהם הפרימיטיביים בחצרות ברוקלין החשוכות………"

כפי עיניכם הרואות המנוול גזית לא הרחיק לכת עד כדי הצעה להשמיד בגזים.......

הדברים קשים ולדעת רבים לא מאפשרים מחילה. ייתכן שלאור התגובות הציבוריות הזועמות נעור לרגע המסית רובינפלד מהחשיכה, מהרוע ומהמפלצתיות שאחזו בו עת כתב את דברי הבלע שצוטטו לעיל  ובשל חשש כי יבולע לו (יועמד לדין או יסתבך באופן אחר) – מחק את הפוסט ואף "התנצל" בהמשך. יכול גם להיות שהתנצלותו אכן כנה (אם כי הדעת נותנת שאין אדם יכול להציע כאלה הצעות – להזרים גז שיהרוג ילדים ובהמשך תוך טענה ש"לא הגזמתי" יציע לעקר נשים חרדיות, אלא אם השנאה נטועה עמוק בלבו הערל ובכל הווייתו.

בכל מקרה, אין נפקא מינה. אדם כזה, כמו גם גבי גזית הנ"ל, צריך להיות מועמד לדין על ביצוע עבירות חמורות כשהקלה שבהן היא פגיעה חמורה ברגשות הציבור והחמורה שבהן הסתה לרצח. כפי היכרותנו עם מערכת המשפח הלוקה באכיפה בררנית ובעיוות הדין – לא נעשה דבר ולא ייעשה דבר.

מה נותר לנו לעשות ?  בשעתו ובעקבות דברי הבלע של גבי גזית ניסיתי אני לעורר חרם צרכנים כנגד חברה שגזית שימש חלון הראווה הפרסומי שלה (פרזנטור). אלפי טלפונים הציפו את מרכזיית החברה ההיא אך המהלך הצליח באופן חלקי והחברה חדלה לפרק זמן קצר מלהשמיעו מעל גלי הרדיו. הניסיון ההוא לא מעודד לפתוח בפעילות דומה גם כנגד ערן רובינפלד. זכרו איפה את השם – ערן רובינפלד – העובד כמעצב גראפי עבור חברות רבות במשק. אם תיתקלו בו במהלך חייכם – דרשו צדק, כזה שייראה !!

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד