בע"ה ג' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מי להשם אלי!

  • בעז שפירא
  • ז' אב תש"פ - 08:57 28/07/2020
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

עוד כמה ימים תשעה באב וכתמיד הימים של לפני הם ימים של הכנה וחשבון נפש. מבחינתי, יותר מתמיד, אלה ימים של ציפייה לישועה שלעת עתה מבוששת לבוא. נבאו הנביאים שלפני הגאולה, לפניה ממש, יהיו ימים קשים. לפיכך, בחינת המציאות מלמדת על כך שהגאולה קרובה.

למעשה מתחוללת בארצנו הקדושה מזה כשנות דור וביתר שאת בשנים האחרונות מלחמה. למרבה האסון הקרב ניטש בין יהודים – אלה הדבקים בתורת השם והמאמינים בנצח ישראל, ומולם יהודים (עימם משתפים פעולה גם גויים)  שמאסו בתורה שבכתב ובתורה שבעל פה, ביהדות, במורשת אבות, בארצנו הקדושה ובעצם בכל מה שמאפיין יהודי באשר הוא מאז ומעולם.

פגיעתם של האחרונים קשה ומעיקה ופועלם מורגש בחזיתות רבות באשר הם פועלים בתקיפות גדולה ובנחישות רבה לאיין את מדינתנו ממאפייניה היהודים, בדרך להגשמת "חזונם" להפוך את מדינת ישראל ממדינת היהודים למדינת כל אזרחיה.

לדאבון הלב הדוגמאות רבות מספור. קחו למשל תכנית בלע ורוע המשודרת באחד מערוצי הטלוויזיה, ששמה "היהודים באים". לא הייתי יודע על קיומה אלמלא התייחס אליה לאחרונה הרב זמיר כהן שתיאר מקצת רוע  המעללים שבתכנית. כפי שסיפר, בתכנית "מברכים" את השם ומשימים שמו המפורש ללעג ולקלס כשבנוסף לועגים שם לאבות האומה ולנביאיה.  הכול נעשה "כמובן" במסווה של הומור ו"שנינות".  האסון הגדול הוא שהתכנית הזו משודרת למאות אלפי בתי אב של יהודים תמימים שמוחם נשטף באופן לא מודע בתכנים הרחוקים מהיהדות והמבזים אותה.

בבית המחוקקים הישראלי עברה לאחרונה בקריאה טרומית הצעת חוק החותרת תחת אושיות החברה והמשפחה היהודית  בישראל.  תמצית החוק שכותרתו "איסור טיפולי המרה"  היא לקבוע כעבירה פלילית סיוע נפשי ורגשי הניתן ליהודים (בדרך כלל בני נוער ומתבגרים) הסובלים מבלבול באשר לזהותם המינית. שיתו  נא ליבכם למצב החולני והלא נתפש שייווצר חלילה באם החוק אכן יתקבל: סיוע נפשי (מרצון חפשי) לנער או נערה מבולבלים יהווה עבירה פלילית שעונש מאסר בצידה, בעוד שביצוע ניתוח "לשינוי מין" בילדה בת עשר ייחשב כשר לכל דבר ועניין.

בהפגנת אנרכיסטים שונאי עמם ומולדתם בירושלים מתערטלת אחת המפגינות ועומדת על המנורה סמל המדינה ויומיים אחר כך נשכב פורע אחר על הארץ כשתפילין כרוכים על ידו. כדי להשלים המפגן המבזה עושה הנ"ל בידו תנועה מגונה. התירוץ לכל השנאה הזו הוא ....המצב הכלכלי.

וכל העת ממשיכה מי שמכונה "התקשורת"  "הישראלית" (לא זה ולא זה נכונים...) לנהוג איפה ואיפה, לנקוט צד ולקדם סדר יום שמאלני ואנטי יהודי למהדרין. כך למשל השדרן אריה גולן מקונן על אלימות משטרה כנגד מפגיני בלפור וקיסריה ומבכה מרה השימוש במכות, במכת"זיות ועוד אמצעי דיכוי נוקשים. שאלתי את עצמי, איפה היה אותו שדרן אומלל ומוטה עת התבצע כאן הפשע אותו הוא ושכמותו מכנים "התנתקות" או אז דוכאו ביד קשה ואלימה אלפי מפגיני ימין. איפה היה "האריה" הזה אז? ועד מתי יימשך המצב הבלתי נסבל של שימוש השמאל במשאב הציבורי לקידום סדר יום שמאלני?

מטורף!!

אנו יודעים על פעילות השמאל להרוס את צה"ל על ידי שילוב נשים ביחידות לוחמות (אף באלה המובחרות ביותר). כן יש מאמץ מתמשך של גורמי שמאל פוסט ציונים ואנטי יהודיים  לזנב בסטטוס קוו ולפגוע בקדושת השבת.  כך גם בענייני כשרות, דיינות, גיור ועוד... הדוגמאות רבות ואסתפק באלה שהובאו, דומני שהרעיון מובן.

הבעיה קשה ומורכבת שכן גופי השמאל האנטי יהודיים והפוסט ציוניים תפסו אחיזה של ממש במרכזי הכוח - מערכת המשפט והתקשורת (המכונה "ישראלית").  כל אלה היו לשופר המקדם את המצעד הזה בקול תרועה רמה ולקרדום בו עושים שימוש תדיר משנאים ומחריבים מבית, בדרכם להשמדת כל חלקה יהודית כשרה וטובה.

עגמת הנפש ומפח הנפש מרובים אלא שאין לנו האפשרות להיכנע. ההיפך הגמור הוא הנכון!

מלבד התייצבות מול כל קריאת תיגר על זהותנו הלאומית, על תורתנו הקדושה ועל כל היקר לעם היהודי במשך הדורות עלינו לנקוט כמה פעולות, הכרחיות כולן, שבביצוען בדבקות ובמסירות נפש נסיר מעלינו כל חרפה ונשיב עטרה ליושנה.

נחזק מאד את עולם התורה ואת לומדי התורה.  בית התפילה כמו גם בית המדרש הם מקור כוח שאין כור גרעיני בעולם המשתווה לו.  נרבה בחסד וצדקה שהרי אלה יצילו ממוות גשמי ורוחני ויחזקו מאד את הערבות שבין יהודים. נעמוד על משמר ההלכה ששמרה עלינו לאורך הדורות וניוועץ בתלמידי חכמים שתורתם עומדת להם ולנו להושיענו מכול סכנה. נביא לעולמו של מי שאמר והיה העולם המון ילדים יהודים זכים ואת אלה נחנך על ברכי תורת משה. נחזק ונקדש את הבית היהודי  ואת המשפחה היהודית תוך שמירה על טהרת המשפחה, על הכשרות, על חגי ישראל ועל מסורת ישראל.

נתאחד באהבת חינם, נחזק את החלשים ונעשה לקירוב הרחוקים. נתפלל לחזרתם של התינוקות שנשבו בתשובה שלימה ונוסיף תפילה גם עבור עצמנו, ולוואי שנתחזק גם אנחנו. נלכד את השורות בקריאת "מי להשם אלי" וניצור סחף גדול שבירור אמתי בצדו, בונה ומפרה, מחזק ומלכד. מובטח כי לכשנעשה כל זאת  יסורו הצידה כל פועלי אוון ונצח ישראל לא ישקר.

או אז יישמעו פעמי משיח ברחובות ירושלים ולבניין בית המקדש נזכה במהרה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


99 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 310 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד