בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נתניהו מסוכן ליהודים

כורח השעה הוא שנתניהו יעלם מהזירה הפוליטית ויתנדף ביחד עם שקריו אל עולם הפנסיונרים העשירים

  • בעז שפירא
  • כ"ז סיון תשע"ז - 15:34 21/06/2017
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

הדמיון העיקרי בין הסיפור המפורסם "בגדי המלך החדשים" לבין  המתרחש במקומותינו, הוא שבארץ ישראל התשע"ז כמעט שאין איש החי תחת האשליה שראש הממשלה בנימין נתניהו דובר אמת! 

שקריו הרבים גלויים ונודעו ברבים ואפילו גורמים מתונים מקרב מנהיגי הציבור, רבנים חשובים בכלל זה, אינם יכולים עוד להבליג. לא הלכות לשון הרע, לא דרך ארץ, לא כבוד המלכות - כל אלה אינם יכולים לעמוד ולהגן על מי ששקרים אומנותו ותחבולות ורמייה טבעו.

אינני יודע כיצד זה יקרה. הייתי כמובן מעדיף שבנסיבות המשפרות מצבם של היהודים בארץ ישראל, אך כורח השעה הוא שנתניהו יעלם מהזירה הפוליטית ויתנדף ביחד עם שקריו אל עולם הפנסיונרים העשירים , שוחרי ה"אקזיט" והעושים לביתם ברינה. משם הוא יגרום להרבה פחות נזקים.

רוצים לשמוע את הבדיחה המוצלחת ביותר ששמעתי מזה שנים? הרי היא: נתניהו מוביל ממשלה ימנית וזו בראשותו היא הממשלה "הכי ימנית בתולדות המדינה". אם זה לא היה שלנו, זה היה עוד יותר מצחיק.

נבחן בזריזות את עוצמת ה"ימניות" של הממשלה הכי ימנית...

ראש הממשלה אוחז ב"חזון" שתי מדינות לשני "עמים" (אלא שבמשנתו המירכאות נעלמות).

מאז נאום בר אילן מטיף "ראש הממשלה הכי ימני" מעל כל במה להקמת מדינה לרוצחים הערבים ולארכי מחבל "נשיאם". בעקביותו ובנחישותו זו הוא גורם לעם ישראל נזקים עצומים כלפי פנים, כלפי חוץ ובמשפט הבינלאומי.

הממשלה הזו התגלתה מזמן כהורסת סדרתית של יישובים. מיגרון, עמונה ובתי דריינוף בבית אל הם המוכרים יותר, אך כל מי שמכיר מעט את הגבעות ואת הגיבורים המנסים להיאחז בהן יודע לספר על עשרות רבות של פינויים אלימים, הריסות ורדיפה. ההרס אינו פוסח אפילו על בתי כנסת (ראו מקרה גבעת זאב ועשרות הפעמים בהן הוחרב חזון דוד בקרית ארבע).

ה"ממשלה הכי ימנית" מאפשרת עינוי נערים יהודים בחקירות, הוצאת צווים מנהליים למכביר, הרחקות יהודים מאזורים נרחבים ועוד צעדים דרקוניים המאפיינים בדרך כלל משטרים אפלים במיוחד.

"הממשלה הכי ימנית" מעבירה חשמל לרוצחים מעזה, מאפשרת טיפול רפואי ברבבות ערבים בבתי החולים שלנו (על חשבון הזקנה ההיא מהמסדרון...), מעבירה לרוצחים מהחמאס מלט לבניית מנהרות, ומעבירה ל"נשיא" הרוצחים ברמאללה כספים המועברים אחר כך לרוצחים ה"כלואים" אצלנו ולמשפחותיהם.

נתניהו וחבר מרעיו בולמים בניה יהודית. מזה שנים ארוכות שוררת בישו"ב (יהודה שומרון ובנימין) הקפאת בניה עמוקה.  זעיר פה זעיר שם משוחררת תכנית להוספת בניה – בהיקף שולי זניח ואף מעליב ביחס לצרכים האמיתיים. פעם ניתן היה לתלות את האשם ב"צורר"  אובמה. היום בהיות דונלד ג'יי טרמפ אוחז בהגה על מי ילין נתניהו?

אותה ממשלה מאפשרת בנייה בהיקפים שערורייתיים לערבים.  לאחרונה שמענו על אישור לבניית ארבע עשרה אלף דירות על ידי הרחבת קלקיליה לתוך מה שמכונה שטח סי. חרפה זו היא חטא נוסף על פשעים רבים בתחום זה. עמוק בשטח בנימין נבנית לה מזה כמה שנים עיר ערבית, רואבי, העתידה לנגוס (בשלב ראשון) בלמעלה משמונת אלפים דונם בנחלת אבותינו.

הבנייה הבלתי חוקית של הערבים בכל רחבי ארצנו הקדושה היא לא פחות מאסון. בדומה לתאים סרטניים הגדלים בניגוד ל"חוק" הטבע, צומחות להן אלפי נקודות,מאחזים,יישובים, ובתים- כולם בלתי חוקיים ואיש אינו נוקט צעדים לאכיפת חוקי המדינה על העבריינים. מי השושבין לפשע המתמשך? ניחשתם נכון- ה"ממשלה הכי ימנית".

אלא שבכך לא מלאה כוס היגון. מצינו שראש הממשלה "הכי ימנית" הינו שקרן פתולוגי ומאחז עיניים המשקר שוב ושוב לבוחריו, לשולחיו, לשותפיו בממשלה ולעמו. השקרים הם במצח נחושה ולאור היום, חוזרים בתדירות הולכת וגוברת, ממוחזרים, לובשים צורה ופושטים צורה ואפילו אין בהם תחכום, בוודאי שלא ניסיון להסתירם.

איך מעז ראש ממשלה להבטיח פעם אחר פעם ולא לקיים? איך יהין בלבו שליח ציבור לשטות שוב ושוב בבוחריו?, הכיצד יכול העומד בראש מדינה לנהוג באזרחיו משל היו עדר בהמות גסות , נעדרות יכולת שיפוט, הבנה ומעקב והבחנה בין אמת לבין שקר?

לנתניהו הפתרונים.

לדאבון הלב ומשכלו כל הקיצין אני נאלץ לקבוע שבראש ה"ממשלה הכי ימנית" עומד נוכל , שקרן סדרתי, מאחז עיניים מקצועי, איש רמייה וכזב המצליח פעם אחר פעם לצאת מהמערכה (הבחירות) כאשר ידו על העליונה.

על פי הנגלה (שכן אינני בקי בנסתר...) נתניהו הוא אסון ליהודים, אסון להתיישבות, אסון למדינה. מי שמסר את חברון לרוצחים, מי שאפשר את הגירוש והחורבן בגוש קטיף ובצפון השומרון, מי שמאפשר לענות נערים יהודים, מי שנינוח וזחוח עת גזלנים חומסים את אדמותינו, מי שמרהיב עוז בלבו לשחרר אלף מחבלים ערבים בכללם רוצחים מסוכנים בחדא מחתא ובהמשך עוד עשרות ב"פעימות" סדורות- אדם כזה מסוכן ליהודים!

אין לדעת מה זומם נתניהו. הדבר האחרון שניתן לומר על ראש הממשלה "הכי ימנית" הוא שבטיפש עסקינן. ההיפך הוא הנכון - מדובר באדם נבון, רב תחבולות,מניפולטור, מתוחכם ועיקש. בהיות הישרדותו הפוליטית על הפרק אין לדעת עד אנה ירחיק לכת. פעמים רבות אמרתי לחברי הקרובים כי מבנימין נתניהו לא הייתי קונה מכונית משומשת. האמירה אינה זלזול בעלמא כי אם תמרור אזהרה זועק!

מה שהיום גלוי וידוע לכל הוא כי נתניהו משקר במצח נחושה, בלי להניד עפעף והרבה. נתניהו התגלה כבר בראשית הקריירה שלו כאדם בוגדני (למי שזוכר את ריצתו הבהולה לאולפנים משם התוודה על בגידה באשתו), בהמשך כיזב בעניין ה"התנתקות", לימים רימה ואיחז עיניים של בוחריו בעניינים רבים- רובם נוגעים בבניין ארץ ישראל.

וכעת- הכול , כולל רבנים חשובים, אומרים בפה מלא ובריש גלי שנתניהו משקר, מרמה את הציונות הדתית, אינו מקיים הבטחות, ובפועל מקפיא הקפאה עמוקה את הבנייה ביהודה ושומרון ובכלל זה ירושלים!  משקר בגלוי ואף אינו טורח להסתיר. לא מפחיד אתכם?....

לכולי עלמא ובפרט לאחי אוהבי העם והארץ אני פונה ואומר: אל תתנו אמונכם באיש הזה, אל "תקנו" הבטחות ריקות, אל תתלו יהבכם בו, אל תטמנו ראשיכם עמוק בחול, אל תתרשמו מאנגלית צחה ומדמות פוטוגנית ובוטחת, חדלו ממנהגכם לסלוח והפסיקו לקוות שהוא יתקן דרכיו – זהו, תם עידן התמימות!!

לפיכך הנני ממתין בקוצר רוח להיוושע מעולו של זה, מנחת זרועו המכבידה ומאחיזת ידו החונקת והמשתקת. אין זה משנה באיזה אופן - הגשת אישום פלילי נגדו, משבר קואליציוני, סיבות אישיות שלו או כל גרסה אחרת- העיקר שייעלם מהמפה הפוליטית ומוטב מוקדם ממאוחר.

 

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד