בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

פירות לנוחבות וטירוף הדעת

למרבה הפלצות, אנו שומעים שיש ארגונים וגורמים הדואגים לתנאי המאסר של המפלצות.

  • בעז שפירא
  • י"ז ניסן תשפ"ד - 07:21 25/04/2024
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

ערב פסח התשפ"ד ויש בתוכנו כאלה שעוד לא יצאו ממצרים וכל הווייתם גלות ועבדות. כוונתי לארגונים ולגורמים המבקשים לשפר תנאי הכליאה של הנאצים מהחמס ושותפיהם, אלה המכונים "נוחבה".

את סיפורי הזוועות של השבעה באוקטובר לא אפרט כאן שכן הפכו זה מכבר לנחלת הכלל. מה שחשוב לדעת הוא שכמה אלפי נאצים מחמס עצורים בבתי הכלא ובמתקני מעצר מיוחדים שם הם מוחזקים עד אשר בעזרת השם ייפרדו מהעולם הזה לאחר שיושת עליהם עונש מוות. אין שום עונש אחר היאה למפלצות הללו, דע עקא שהרבה מאד מחבלים המרצים מזה שנים ארוכות מאסרי עולם ראויים לאותו עונש ממש שכן פשעיהם לא היו שונים במהות מאלה האחרונים.

והנה , למרבה הפלצות, אנו שומעים שיש ארגונים וגורמים הדואגים לתנאי המאסר של המפלצות. בכלל אלה עמותות לזכויות אדם וגורמים משפטיים "שלנו".  כפי שפורסם, מכיוונו של משרד המשפטים ובראש המשנה ליועצת המשפטית לממשלה עולה דרישה לבדוק את תנאי הכליאה של המפלצות, זה אגב תלונה על תנאי המאסר שלדעת גורמים אלה, אינם טובים דיים.

קראתם נכון, לא יאומן כי יסופר ובכל זאת – קראתם נכון.

בין הטרוניות המושמעות נחרדתי לקרוא את הטענות דלקמן :

המפלצות לא אוכלות די פירות. למפלצות מוגשות נקניקיות שאינן בריאות בהיותן בשר מעובד. בתאים בהם מוחזקות המפלצות אין תאורה מספקת והמפלצות אינן יכולות לקרוא. בתאים בהן מוחזקות המפלצות יש צפיפות יתר. לא מאפשרים למפלצת אוכל מעבר לשלוש ארוחות ביום ואין להם "פינת פריסה" להשיב בה את נפשם. ועוד טענות כגון אלה....

אינני מאריך בתיאור מעשיהם, אינני משווה לחטופים שלנו הנמקים במנהרות המפלצות בעזה, אינני מזכיר אי מתן תרופות לחטופים, אני נזהר מאד מלפרט את החשש הרווח שרבים מחטופינו נרצחו ולא אתאר כאן את העינויים הנפשיים והגופניים שהם נחלתם. אסתפק "רק" במעשי הזוועה שבצעו המפלצות אותן תפשנו – די בזה.

איזה מוח חולני יכול להעלות בדעתו לדאוג לתנאי הכליאה של המפלצות? איזה לב אטום ו/או ערל יכול להתעניין בגורלם של הראויים למות בייסורים כעונש על מעשיהם? איזה מטורף יכול לפעול לשיפור תנאי כליאה של מפלצות שבצעו פשעים כה חמורים וכה מזוויעים נגד האנושות וכנגד יהודים בארצם?

אין לי תשובות אלא שלנגד עינינו הטירוף המוחלט הזה והלב והמוח מסרבים להאמין שאכן כך. כל מי ששותף למעשה הנבלה הזה, בין אם ביעוץ המשפטי לממשלה עסקינן, בין אם ב"שופטים" שידונו בעניין, בין אם אנשים "הומניים" מקרבנו (אוי לאסון הזה), כל אלה דינם אחד – הוקעה, החרמה ונידוי מכל חברה יהודית. בהיותם משתפי פעולה עם הרוע המוחלט, בהיות דעתם משובשת ובשל מעשיהם הרעים המהווים טירוף הדעת לשמו – בשל כל אלה  אינם ראויים להיות חלק מחברה אנושית בכלל ומחברה יהודית בפרט.

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון