בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לא גיס חמישי- אויב, כפשוטו!

הגיעה העת לסיים את השיגעון ולהסיר את המסכות • דעה

  • בעז שפירא
  • כ"ה כסלו תשע"ז - 17:27 25/12/2016
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

רבים מכנים את הערבים החיים בתוכנו כגיס חמישי וכזהו גם יחסם אליהם. ברור לחלוטין שלא כל הערבים בארץ ישראל, עד האחרון שבהם, הם אויבי המדינה. לא אכנס כאן לדקדוקי עניות לקביעת אחוז הערבים שמנקודת ראותי אינם נאמנים למדינת ישראל ככזו, ואינני בטוח שאני יודע לקבוע אותו אפילו בקירוב. כן אומר שדברי ההבל שיצאו מפיו של שר החינוך נפתלי בנט לפיהם תשעים ותשעה אחוזים מהערבים החיים בארץ ישראל נאמנים למדינה לא רק שאין להם על מה לסמוך אלא שהנם מופרכים מעיקרם. אין יהודי שפוי בארץ ישראל שאיננו מבין זאת. (ובהזדמנות זו הערה לשר בנט – יש, או יותר נכון לומר- צריך להיות, גבול ל"פוליטיקל קורקט", אחרת מגיעים למקומות מגוחכים...)

בכל מקרה כול מי שחי כאן, שעיניו בראשו ואיננו טומן ראשו עמוק בחול, מודע היטב לרצונם של מאות אלפים רבים מבין הערבים החיים בתוכנו לראות בסוף המדינה היהודית. לא בכדי הם מציינים מדי שנה את הנכבה, מתאבלים ביום האדמה, מייצרים מדי פעם "יום זעם", מתהלכים עם מפתח לצווארם (תזכורת ל"בתיהם" מהם גורשו ב"נכבה" ) ועוד ועוד ...

מאות אלפי ערבים יצאו באוקטובר אלפיים למה שהיה לא פחות ממרי אזרחי אלים. רק איפוק (שגוי לדעתי) סיים את האירועים האלימים עם מעט מאד קרבנות. אמנם ממשלת חידלון הקימה ועדה לחקור את כוחות הביטחון והתנהלותם אך מנקודת מבטי, איפוק זה המשדר חולשה ורפיון אל מול מרי אלים, עוד יעלה לנו ביוקר, בדיוק כמו שאנו משלמים ביוקר על מדיניות "הכלה" של טרור ברחבי הישו"ב (יהודה שומרון ובנימין).

רק נזכיר שבאותם "אירועים" מאות אלפי ערבים חסמו צירי תנועה מרכזיים, העלו באש כל דבר עליו יכולים היו לשים יד, הכו ואיימו לבצע לינץ' בכמה מוקדים ובפועל כמעט השביתו את המדינה שהתגייסה בחיל ורעדה להתגונן מפני הפורעים. רק שוו בנפשותיכם מה היה קורה לו תסריט כזה מתרחש בשעה שאנו נתונים במלחמה עם אויב מחוץ לגבולותינו. אגב, בהחלט יש להביא בחשבון שזה בדיוק מה שיהיה בעת מלחמה בעתיד (לא עלינו) , כאשר מאות אלפי ערבים בתוכנו מתקוממים באלימות. אני תקווה שההנהגה מוכנה למצב כזה ותדע לפעול נכון. אם אינם יודעים שישאלו אותי.....

האויב הערבי החי בתוכנו שלח לבית המחוקקים שלנו נציגים נאמנים המשקפים את העוינות,את השנאה,את הסלידה מהמדינה היהודית והרצון שזו תתחסל ככזו. זהו סוד גלוי וכל מי שמכחיש המציאות, זו תכה בו, בעצם היא כבר מכה .

חברת הכנסת זועבי מתייצבת על גבי ספינת טרור ושותפה למצב בו חיילי השייטת המונחתים עליה מותקפים, חלקם נפצעים וכולם בסכנת חיים. גם כאן אגב, נמצא בקרבנו חולה הרוח ששלח את הלוחמים עם רובים היורקים צבע !!, במקום אש חיה היכולה להרוג באויב.

חבר כנסת אחר, אחמד טיבי, יושב עם ערפאת הארכי רוצח במוקטעה ברמאללה ומשמש כיועצו. הזוועה הזו מתרחשת בשעה שהנאלח ערפאת שולח מחבלים הרוצחים בנו,מפוצצים אוטובוסים, מועדוני ריקודים, ומה לא- וטובחים ביהודים בכל מקום אפשרי – במקומות בילוי, בבתיהם,בכבישים,על מעברי החצייה (פורים-ליד ככר דיזנגוף). מצינו שהמנוול הזה טיבי החובר בפועל לאויב ויושב עמו, נבחר לימים לתפקיד סגן ראש הכנסת !!!

מי שעוקב אחר שונא ישראל נוסף – זחאלקה שמו, אינו יכול שלא להבחין בשנאתו היוקדת למדינה ולכל מה שהיא מייצגת. רק להתבונן ולהקשיב, זה הכול.

ועזמי בשארה שברח מכאן- על פי הפרסומים מסר מידע לחיזבאללה בעת מלחמה במטרה שיצליחו לפגוע בנו חזק יותר, כואב יותר, לרצוח יותר יהודים.

ובימים האחרונים פרסומים על ערבי נוסף המכהן בבית המחוקקים של מדינת היהודים- גטאס שמו . הגטאס הזה נפגש עם רוצחים ("אסירים ביטחוניים"....) ועל פי המידע וככל הנראה הראיות שנתפסו על גופו במקום הפשע, העביר טלפונים סלולאריים וחומר כתוב ששימשו דלק לחוליות טרור ב"מלחמתם" בנו.

וכולם כאחד בצירוף רבים מחבריהם לרבות ובפרט חברי הכנסת הערבים, כולל זה מה"מחנה הציוני" זוהיר בהלול, משתתפים בהפגנות במגזרם- הפגנות בהן נשמעות קריאות שנאה נגד היהודים ומדינתם והזדהות עם האחים ה"פלסטינים". בהפגנות אלה מונפים כעניין שבשגרה דגלי אשף, דגלי חמאס ולאחרונה גם דגלי דעאש.

רבותי, הגיעה העת לסיים את השיגעון ולהסיר את המסכות, לחדול מלהתיפייף ולקשקש על שלום בינינו, אמנות ודו קיום. מי שאוהב את המושג האחרון "דו קיום", יתכבד ויצפה בסרטים המתעדים את חיפה, זיכרון יעקב, הר חלוץ, נהרייה, יערות ירושלים, כשכולן עולות באש.

לא מדובר באחים, לא עסקינן באזרחים שלווים, לא מדובר באזרחים נאמנים, לא מדובר בגיס חמישי. מדובר באויב הערבי והגיע הזמן לקרוא לילד בשמו.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד