בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
תחקיר הקול היהודי:

פעילי ארגון ISM שפועלים ביו"ש נגד צה"ל בשעת מלחמה

תמיכה בהפצצות מסוריה, מריבה עם פעילי שמאל ישראלים שרוצים סיוע מארה"ב נגד חיזבאללה ועלייה לעמדות צה"ל בעיצומה של מלחמה – הכירו את הפעילים שפועלים נגד צה"ל ביהודה ושומרון בשעת מלחמה ומייצרים דה-לגיטימציה לישראל

  • יהודה פרל, הקול היהודי
  • כ"ד חשון תשפ"ד - 23:51 08/11/2023
גודל: א א א

תחקיר הקול היהודי: אלה הפעילים הזרים מארגון ISM שפועלים כעת בישראל. ארגון ISM נחשף בסדרה השתולה של 'עד כאן' וצבי יחזקאלי בערוץ 13 כארגון הפועל בסיוע ובשיתוף פעולה של חמאס נגד ישראל.

הפעילים השוהים בישראל כרגע, בעיקר ביהודה ושומרון, תומכים בחלקם בחמאס ואף בחיזבאללה ובהפצצות על ישראל  במפורש. כך ניתן לראות אף פעילה שמתעמתת ברשת עם פעילי שמאל רדיקאלי ישראלים שמתנגדים להפצצת ישראל בידי חיזבאללה. הפעילה שהגיעה לישראל לסייע לערבים במסיק הזיתים קובעת כי אסור לארה"ב להגן על ישראל. בפוסט אחר היא מהללת את הפצצת ישראל בידי סוריה.

מטרת הפעילים היא יצירת דה-לגיטימציה לישראל באמצעות פרסומים כוזבים, הדהוד מסרי חמאס ברשתות, דיווחים "מהשטח" ועוד. הם אלה שממציאים ומתדלקים את קמפיין "אלימות המתנחלים" בשיתוף פעילי שמאל ישראלים.

עדכוני מלחמה – הצטרפו עכשיו לעדכונים מהקול היהודי >>

באחד המקרים אף עלו פעילי ISM ופעילים ישראלים לעבר עמדה צבאית של חיילי מילואים סמוך ליישוב מעון והפריעו לחיילים שדרוכים בעמדות בשל המצב הביטחוני החמור בשעת המלחמה.

הפעילים הישראלים גם הם בחלקם פעילי BDS רדיקאליים. כך ניתן לראות את נטע גולן, שותפה מייסדת ב-ISM, שהחליפה ביום הטבח את תמונת הנושא בעמוד הפייסבוק שלה לתמונת השופל הפורץ את הגדר בעזה ומאפשר להמון הערבי להיכנס ולבצע טבח בקיבוצים.

פעילה נוספת המתגוררת בכפר תוואני היא יסמין ערן ורדי שעונדת תליון בצורת ארץ ישראל הצבוע בצבעי אש"ף. פעיל מרכזי נוסף שפועל בבקעת הירדן בעיקר הוא גיא הירשפלד המכנה את צה"ל "צבא טרור יהודי" ומתחילת המלחמה מביא לארץ עיתונאים זרים ומתדרך אותם נגד פעולות צה"ל.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון