בע"ה כ"ב חשון תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אנשי הימין נחסמים - המחבלים חוגגים

בזמן שפייסבוק חסמה לצמיתות את החשבונות של מרזל ובן ארי אספנו מבחר דפים של מחבלים רוצחים שמסיתים חופשי ברשת הפייסבוק

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • ד' אלול תשפ"א - 08:15 12/08/2021
גודל: א א א

פייסבוק הודיעה אמש (ד') כי חסמה את חשבונות הפייסבוק של מיכאל בן ארי וברוך מרזל, וזאת בטענה כי היו קשורים לארגונים כך וכהנא חי שהוגדרו כ"ארגון טרור".

אלא שבדיקה קצרה מעלה כי דפי פייסבוק של מחבלים ואף רוצחים ערבים המסיתים לטרור נשארים בפייסבוק באופן חופשי.

במקום להתלונן על המצב - בואו לייצר שינוי!
אלו ימי הקמפיין להגדלת מערכת התחקירים המשפיעה
​של הקול היהודי,

הצטרפו עכשיו וקחו חלק!

כך ניתן לראות דפי מחבלים ודפי אוהדים שהקימו תומכי מחבלים שנידונו למאסרי עולם בגין ביצוע פיגועים נגד יהודים. כמעט לכל מחבל בכיר ישנו דף אוהדים מכיון שהמחבלים ובייחוד אלו שרצחו יהודים, זוכים לתמיכה רבה ברחוב הערבי.

כך למשל ניתן למצוא את דף אוהדי רב המרצחים מוחמד נאיפה, מפקד חללי אל אקצא בטול כרם שנידון למאסרי עולם על שורת פיגועים ובהם הפיגוע בקיבוץ מצר בו נרצחו רויטל אוחיון וילדיה מתן ונועם הי"ד. בדף משותפות תמונות מחבלים חמושים, ישנה תמיכה מפורשת במחבלים ומצולמים בוידאו מחבלים חמושים המוסרים הצהרות עם תמונתו של נאיפה.

דף אוהדים נוסף שנמצא ברשת הפייסבוק ללא הפרעה הוא של מוחמד אל-ג'יוסי, ממייסדי גדודי חללי אל-אקצא, שנדון ל-6 מאסרי עולם ו-55 שנים באשמת תכנון פיגוע ירי שבו נרצחו שישה יהודים.

בתמונה שמופיעה בדף עומד ליד ג'יוסי גם רב המרצחים ראאד כרמי מפקד חללי אל אקצא בטול כרם שחוסל בידי ישראל בגין הוצאת עשרות פיגועים רצחניים ובהם פיגועי ירי והתאבדות במרכזי הערים.

דף האוהדים הבא הוא של רמזי עובידה - בכיר חללי אל אקצא ברמאללה וקולונל ברשות הפלסטינית שרצח מספר ערבים שנחשדו בשיתוף פעולה עם ישראל ואחראי לפיגועים. גם הוא נידון לכמה מאסרי עולם.

באסם שתיוי, מחבל משוחרר שישב בכלא עשר שנים על פיגועים (כנראה מכפר קדום). מעלה תכנים רבים על מחבלים חמושים, פיגועים ותהלוכות נשקים, וגם חשבון הפייסבוק שלו פועל ללא הפרעה.

גם פאדי אבו עטיה, מחבל ממחנה אל עמארי שישב בכלא הישראלי 13 שנה פועל ברשת החברתית בלי שחשבונותיו נחסמים. הוא מחזיק גם עמוד פרטי וגם דף אוהדים.

דף נוסף הוא של אשרף זכראנה אבו סאכר – בכיר בגדודי חללי אל אקצה, וזו רשימה חלקית מתוך דפים רבים נוספים שאספנו בזמן קצר.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד