בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
פרסום ראשון:

בזכות המארב: חוליית גנבי טרקטור נתפסה באזור יריחו

בעקבות מארב סמוך לטרקטור שנגנב והוחבא בשטח, נעצרו ערבים חברי חוליית גנבי טרקטורים. בתקופה האחרונה נגנבו באזור כ-15 טרקטורים

  • אלחנן גרונר
  • ט"ו שבט תשע"ח - 08:46 31/01/2018
גודל: א א א

פרסום ראשון:

חולייה של ארבעה ערבים גנבי טרקטורים נתפסה הלילה באזור צפון ים המלח בעקבות מארב מוצלח בשילוב זרועות של צוות הביטחון של הישוב אבנת, צבא ומשטרה, כך נודע לקול היהודי.

המארב הוצב לאחר שאתמול או שלשום נגנב טרקטור חקלאי משטחים חקלאיים של מצפה שלם, הנמצאים באזור אבנת. הגנבים ככל הנראה שקעו בשטח עם הטרקטור, והחליטו להחביא אותו באמצעות כיסויו בשיחים.

אלא שלאחר גילויו של הטרקטור בידי צוות הביטחון של אבנת, החליטו הכוחות להציב מארב במקום, מתוך היגיון שהגנבים יחזרו לקחת את הטרקטור בהזדמנות הקרובה.

ואכן במהלך הלילה הגיעו ארבעה ערבים ברכב לטרקטור שהושאר בשטח. כאשר הבינו שהתגלו, החלו להימלט מהמקום בנסיעה פרועה, אך נעצרו בכביש 90 הסמוך, בעקבות פעילות הצבא והמשטרה.

לקול היהודי דווח כי חברי החוליה מתגוררים ביריחו. על פי החשד, הם מעורבים בעוד שורת אירועים של גניבות טרקטורים באזור צפון ים המלח ובקעת הירדן. בחדשיים האחרונים נגנבו כ-15 טרקטורים באזור, והחקלאים והמגדלים נותרו אובדי עצות. בחלק מהמקרים חדרו הגנבים את גדרות הישובים.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד