בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הבגידה הגדולה

בעקבות חשיפת הקול היהודי, אמו של אלעזר ליבוביץ הי"ד במאמר נוקב על תנאי המחבלים בכלא. "אין פה צדק ואין פה דין. הכל צחוק ובזיון אחד גדול"

  • כ"א תמוז תשע"ח - 16:26 04/07/2018
גודל: א א א
אלעזר ליבוביץ הי"ד
אלעזר ליבוביץ הי"ד

בעקבות חשיפת הקול היהודי על צילום והפצת תמונתו של רב המרצחים חליל אבו עראם, שהצטלם באמצעות פלאפון סלולרי מכין בתאו עוגיות לכבוד החג המוסלמי, כתבה אטה ליבוביץ לקול היהודי על תחושותיה.

אטה, אמו של אלעזר ליבוביץ הי"ד שאבו עראם אחראי לפיגוע בו נרצח בצומת זיף עם בני משפחת דיקשטיין - האב יוסי, האם חנה ובנם שובאל הי"ד, מתייחסת לאובדן ההרתעה מול המחבלים, ולכך שדווקא כלפי ציבור המתיישבים ישנה אכיפה נוקשה.

בעקבות חשיפת הקול היהודי אמנם הוכנס אבו עראם יחד עם חבריו לתא לצינוק ואף נגזרו עליהם חדשיים של שלילת הטבות, אך במשפחת ליבוביץ לא מתרגשים מהעונש וסוברים כי המחבלים היו צריכים להיות מוצאים להורג ולא לבלות בתנאים טובים בכלא.

"עושה חיים בכלא"

שלום, אני אמא של שמאי אלעזר הי"ד, שנרצח במדים בצומת זיף בדרום הר חברון, בהיותו חייל בעורב נחל לפני כ-16 שנה. והנה להפתעתי שמעתי שהרוצח השפל שרצח אותו עושה חיים בכלא הישראלי במקום שינמק על ידי עונש כבד.

תראו, אין פה צדק ואין פה דין. הכל צחוק ובזיון אחד גדול לצערנו ולבשתנו.

אנחנו שומעים על פרשיות שנחשפו לאחרונה על הטרדת סוהרות בכלא ע"י אסירים ביטחוניים.

כל העניין מעיד על חולשה ובזיון גדול של מערכת המשפט והאכיפה במדינת ישראל. פשוט אי אפשר להבין ולהאמין שהרוצחים הערבים ימח שמם, לא מספיק שפגעו בנו על אדמתינו בגבולות ארצנו הריבונית – במקום להענש בכל חומרת הדין מצד מה שמגיע להם על מעשיהם הנפשעים, ומצד ההרתעה לפושעים האחרים, רשויות החוק - מהשרים ועד אחרון הסוהרים הקשוחים האלו, ואתם שומעים טוב – מפחדים מהם.

עד כדי כך מפחדים – שהרוצחים עושים חיים משוגעים בתוך כתלי הכלא – אוכלים, נהנים, לומדים, ויוצאים עם תארים אוניברסטאיים. והדבר כמובן לא מרתיע אף  אחד מחבריהם אלא להיפך, מה אכפת להם לרצוח ולהיתפס? – הם רק ירוויחו מכך.

תראו מה קורה במדינה שלנו – מהרוצחים השפלים מפחדים ומוותרים להם, ועלינו המתיישבים המפריחים את אדמות הארץ ושומרים שלא יגזלו ע"י הערבים, אנחנו שחיים לפעמים בתנאים קשים – עלינו רשויות החוק ושליחיהם בפועל – הצבא והמשטרה – עלינו הם גיבורים וחזקים, קשוחים, וגם אלימים לפעמים לצערינו.

בקיצור – הרוצחים, שכל מה שהם רוצים הם מקבלים מפחד הרשויות, במקום להיקבר, בכלא הם עושים חיים.

ובנוסף על כך – מדינת ישראל בעצמה משלמת לרוצחים משכורת – היא מעבירה לרש"פ כסף, והם במקום לשפר את תנאי החיים של התושבים הערבים – משלמים את הכסף למחבלים ולרוצחים – ובעצם מדינת ישראל משלמת להם.

אין אבסורד גדול מזה ואי אפשר להאמין למציאות ההזויה הזאת – שבעצם מדינת ישראל היא זו שבחולשתה ובמעשיה הנפשעים ביחס לרוצחים הכלואים בבתי הכלא שלנו – היא זו שפוגעת ומוזילה את חומרת העונש שצריכים לקבל ושוברת את ההרתעה לרוצחים האחרים שיבואו.

אוי לנו מה היה לנו!

זו הבגידה הגדולה של ממשלה ישראל וזרועות החוק. קודם כל בריבונות של מדינת ישראל שבהיותה מדינת חוק צריכה להגן על אזרחיה, וזו הבגידה הגדולה ביקירנו ובנו – אזרחי המדינה שמסרו את היקר להם על קוממיות מדינת ישראל.

עצוב ומפחיד,

לאן נגיע?!?!

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד