בע"ה י"ד תשרי תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בעקבות דיווח הקול היהודי: רב מרצחים הושלך לצינוק

ראש החוליה שרצחה את משפחת דיקשטיין, אלעזר ליבוביץ ועודד וולק הי"ד, הצטלם מכין עוגיות בכלא והושלך לצינוק. באגף בו הוא כלוא פרצו מהומות

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • ב' תמוז תשע"ח - 12:16 15/06/2018
גודל: א א א
התמונה שהופצה (צילום מסך)
התמונה שהופצה (צילום מסך)

כלי תקשורת ערבים פרסמו הבוקר את תמונתו של חליל אבו עראם, רב מרצחים מהעיירה יטא הכלוא בכלא נפחה, כשהוא מכין עוגיות בתוך תא הכלא, יתכן ולכבוד החג המוסלמי שהחל. התמונה צולמה ככל הנראה באמצעות פלאפון סלולארי מוברח.

יהונתן קלרמן, איש תקשורת ומורה תושב בנימין, צייץ את התמונה בחשבון הטוויטר שלו וכתב "תראו איזו הפעלה נחמדה יש היום בקייטנת הכלא של הכיבוש הציוני. מוזמנים לשרשר בתגובות עוד רעיונות לקיץ".

עוד בנושא:

בדיקת הקול היהודי העלתה כי אבו עראם אחראי לפיגוע ירי רבים באזור הר חברון ובהם רצח בני משפחת דיקשטיין - ההורים חנה ויוסף ובנם שובאל, אלעזר ליבוביץ ועודד וולק הי"ד.

פנינו לדוברות שירות בתי הסוהר בכדי שיכירו את הפרסום, ובעקבות כך דיווח דובר שב"ס לקול היהודי כי המחבל הועבר לצינוק באופן מיידי ובשב"ס עורכים בירור בנוגע לצילום התמונה. ב

בהמשך דיווח לקול היהודי דובר שב"ס כי בעקבות הוצאת אבו עראם לצינוק החלו מחבלים הכלואים באגף להתפרע ולתקוף סוהרים, וכמה מהם הועברו גם כן לצינוק.

"בזמן כניסת סוהרים לתא בנפחא להוציא את האסיר לבידוד, החלה התנגדות ותקיפת אנשי סגל, נעשה שימוש בכוח והאסירים המעורבים הוצאו לצינוקות", מסר דובר שב"ס אסף ליברטי. "החלו דפיקות על הדלתות וליחידה הוקפצו כוחות תגבור כולל יחידות מיוחדות. כרגע שקט, האסירים בתאים והמצב בשליטה".

בהמשך היום דווח כי סוהר נפצע במהומות לאחר שהותקף בידי המחבלים.

הכתבה הזו לא באה ברגל...
הצוות המסור במערכת הקול היהודי עובד קשה כדי להשיג את המידע, לאמת אותו, לפרסם ולהביא אותו לידיעת הרשויות.
כל הפעילות הזו עולה ממון רב.
זו ההזדמנות שלך לקחת חלק פעיל ולהשמיע את הקול היהודי
תרום עכשיו לפעילות

יחד נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד