בע"ה י"ג אדר ב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הושק ספר שירים של המחבל "חולה הנפש"

בית רוצחו של עדיאל קולמן הי"ד לא נהרס בטענה שהיה חולה נפש. אלא שמוקיריו הוציאו ספר שירים שכתב "השהיד"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ב חשון תשע"ט - 13:18 31/10/2018
גודל: א א א
מחבל אסיר בבית המשפט. למצולם אין קשר לכתבה - ארכיון (הלל מאיר, tps)
מחבל אסיר בבית המשפט. למצולם אין קשר לכתבה - ארכיון (הלל מאיר, tps)

עו"ד מיכאל ליטוואק מארגון בצלמו הגיש מכתב לשר הבטחון, לאלוף הפיקוד ולמספר בכירים נוספים בו הוא מביא מידע חדש שביכולתו לשנות את ההחלטה שלא להרוס את בית רוצחו של עדיאל קולמן הי"ד.

ההחלטה התקבלה עקב טענות בני משפחת המחבל כי המחבל היה חולה נפש בזמן ביצוע הפיגוע. אלא שבמכתב שהגיע לידי הקול היהודי, עו"ד ליטוואק מציג בפני הרשויות מידע לפיו המחבל היה בעל כשרון בכתיבת שירים והיו לו אף מספר שירים אותם כתב.  חלקם עסקו במוצהר בכוונתו לרצוח יהודים. 

לדבריו של ליטוואק, בכפר המחבל ערכו טקס השקה לספר בו קובצו השירים שכתב הרוצח ובעקבות זאת העלה עו"ד ליטוואק שוב את הדרישה להרוס את בית הרוצח.

"החלטתם לא להרוס את בית המחבל שרצח את עדיאל קולמן מטעמים שהמחבל סבל מבעיות נפשיות. כזכור פניתי עם הוכחות ברורות שהמחבל היה מודע למעשיו, תכנן זאת וכן פרסם שירים הקוראים לרצח. וכן שמשפחתו עודדה אותו ומהללת אותו עד היום והוא מוגדר כשאהיד ולא כחולה נפש כלל וכלל. בעקבות המידע שהעברתי החלטתם לפתוח מחדש את התיק", כתב עו"ד ליטוואק לאנשי הצבא.

"כעת אני מצרף בזאת מידע חשוב שגיליתי בשבוע האחרון", כתב ליטוואק. "הושק ספר שירים שכתב המחבל בישובו, הכפר עקרבא", עו"ד ליטוואק צירף למכתב קישור לדף הפייסבוק של הכפר בו פורסמו דברי הלל למחבל שמת כשהיד.

   | אותה מחלה בה חולה הרוצח מפיטסבורג

"אין ספק שהוצאת ספר שירים ברמה גבוהה מעידה שהמחבל אינו חולה נפש אלא בריא בנפשו מבחינה פיזיולגית וסבל ממחלה ידועה ששמה שנאת יהודים אותו מחלה שתקפה את הרוצח שביצע את הטבח בפיסטבורג".

בנוסף צירף ליטוואק למכתב תרגום מילולי של התוכן שנכתב בערבית בגב הספר. "השאהיד שלנו הלך בשלש עשרה במרצ יום הרצח לאל אקצא להתפלל כהרגלו וכשיצא משם חש רגשי כבוד ולאומנות ובושה על המצב באל אקצא.

הוא פגש שומר אשר מטמא את אל אקצא והקריב אותו (הכוונה את עדיאל הי"ד) כקרבן  לאללה עד שמת מכדורי המשטרה וזכה להפגש עם אללה כשאהיד".

לאור זאת ביקש עו"ד ליטוואק לזרז את הריסת הבית.  

   | כל רגע שעומד הבית זה נצחון לטרור

עוד הוא כתב כי לא יתכן שמחד צה"ל יחזיק בגופתו כמחבל ומאידך יסרב להרוס את ביתו כי הוא מוגדר כחולה נפש.

ממשפחת קולמן נמסר כי: "ילדינו עדיאל נרצח בידי מחבל שפל שהמחלה היחידה שחלה הייתה שנאת יהודים.  כל רגע שבית המחבל עומד על תילו זה ניצחון חד משמעי לטרור".

שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר: " הזוי שמשפחת המחבל ממשיכה לפאר את זכרו של המחבל שרצח והגן על אל אקצא  ובעוד לצה"ל הם מוסרים שהוא היה סך הכל חולה נפש.  אנחנו דורשים מצה"ל להרוס מייד את בית המחבל. ולא להאמין לשקרים שמשפחת המחבל מספרת רק לצה'ל".

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 31 מהשבוע האחרון