בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
תיעוד מהשטח:

חשש: המשטרה מנסה לטייח את מעורבותה בתאונה

שוטרים מונעים לתעד את זירת האירוע, בו נהרג נער ונוספים נפצעו. כמו כן, המשטרה מונעת כניסתו לזירה של בוחן תנועה פרטי. השוטרים: "זו התקהלות אסורה" // תיעוד

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' טבת תשפ"א - 15:03 21/12/2020
גודל: א א א

שוטרים ובלשים שנמצאים בזירת התאונה הקטלנית בבנימין, שנגרמה כתוצאה ממרדף משטרתי, מונעים לתעד את זירת האירוע ואת הרכב שנפגע.

מדיווחים שמגיעים לקול היהודי מהשטח, עולה כי השוטרים מונעים לתעד את אירוע. הרכב המשטרתי שעל פי החשד נגח ברכב וגרם לתאונה הקטלנית, עזב את המקום זמן קצר מיד לאחר התאונה. במקום נמצא רכב משטרתי אחר עם פגיעות, אך על פי הדיווחים מהשטח, אין קשר בינו לבין התאונה הקטלנית.

כמו כן, על פי הדיווחים, במשטרה היו מודעים זמן קצר לאחר התאונה, כי ברכב נמצאים חמישה נערים. עם זאת, כוחות המשטרה הודיעו על סיום האירוע לאחר מעצרם של ארבעה נערים פצועים. הנערים נאזקו ופונו לקבלת טיפול רפואי. בעוד הנער החמישי היה לכוד תחת הרכב. רק לאחר כשעה הגיעו שוב כוחות רפואה למקום ונאלצו לקבוע את מותו של הנער.

המשטרה מסרבת לאפשר לבוחן תנועה פרטי להגיע לזירת התאונה

 

עורכי דין מארגון חוננו יחד עם בוחן תנועה פרטי נחסמו בדרכם לזירת התאונה בבנימין בה נהרג נער מההתיישבות בעקבות מרדף משטרתי. הבוחן ועורכי הדין מעוכבים במחסום משטרתי מאות מטרים מהזירה.

עורכי הדין ובוחן התנועה הוציאו כעת דרישה דחופה למשטרה לאפשר להם לבחון גם את הניידת אשר היתה מעורבת בתאונה. על פי דיווחים מהשטח, אנשי ימ"ר ש"י לא מאפשרים גישה לזירת התאונה ומרחיקים צלמים מאות מטרים מהמקום. עדי ראיה מספרים שעל ניידת המשטרה שניגחה את הרכב בו ישבו הבחורים ישנם סימנים של ניגוח.

   | "הנערים נאזקו במקום לקבל טיפול רפואי"

עו"ד רום אשר מסייע לפצועים מטעם ארגון חוננו מספר על אירוע קשה ביותר "אנחנו נמצאים בחדר הטראומה בבית החולים הר הצופים, מדובר באירוע קשה ביותר עם מספר פצועים, שנמנע מהם טיפול רפואי, הם נאזקו במקום לקבל טיפול רפואי.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

יש בשורה מאד קשה, הדבר הזה מרטיט כל לב, בחורים שבוצע אחריהם מרדף, הפרטים התבררו בהמשך, ניגחו את הרכב שלהם וכתוצאה מכך קרה אסון. חייבים להפסיק את הדבר הזה".

בתוך כך, בבית החולים הר הצופים בלשים מימ"ר ש"י נצמדים לפצועים ומטרידים אותם. 2 מהפצועים עוברים בשעה זו C.T ראש, וזאת מחשש לפגיעות ראש פנימיות, שניים נוספים מקבלים טיפול בחדר המיון של בית החולים. הבלשים מסרבים לאפשר לעו"ד נתי רום גישה לפצועים.

   | הפצועים מהתאונה: "רכב הבלשים נגח ברכבנו וגרם לתאונה"

לטענת המשטרה, כך על פי הדיווח, יושבי הרכב על פי החשד יידו אבנים לעבר רכבי ערבים באזור, ככל הנראה במחאה על רצח אסתר הורגן הי"ד בצפון השומרון.

האירוע התרחש באזור בעל חצור שבבנימין. במהלך מרדף משטרתי, רכבם של הבלשים התנגח ברכבם של הנערים, כך לדברי הפצועים מהתאונה. כתוצאה מכך,  נהג הרכב איבד שליטה וסטה מהדרך. הרכב התהפך ובו חמישה נערים.

ארבעה מהנערים שנפצעו, באורח בינוני וקל, פונו לקבלת טיפול רפואי בירושלים, כשהם אזוקים בידי בלשים מימ"ר מחוז ש"י. הנער החמישי, שהיה לכוד ברכב, אותר רק לאחר זמן ממושך מהתאונה, וכוחות מד"א נאלצו לקבוע את מותו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 94 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד