בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ח"כ בן גביר: "מה עוד צריך לקרות כדי שמדינת ישראל תתעשת?!"

את הדברים אמר ח"כ איתמר בן גביר, לאחר שמפכ"ל המשטרה אמר כי "מי שאחראי לאינתיפאדה הזו הוא איתמר בן גביר". בן גביר בתגובה: "מפכ"ל המשטרה צריך ללכת הביתה בגלל הכישלון החרוץ"

  • ג' סיון תשפ"א - 12:05 14/05/2021
גודל: א א א

בעקבות אזלת היד של המשטרה מול ההתפרעויות בלוד, רמלה, עכו, ירושלים ועוד, ח"כ איתמר בן גביר קרא הלילה לפטר את המפכ"ל. "מפכ"ל המשטרה צריך ללכת הביתה בגלל הכישלון החרוץ של המשטרה באנרכיה", אמר בן גביר והוסיף כי "המשטרה לא מתפקדת, וראינו זאת בחודש האחרון בירושלים, שם הותקפו יהודים בשער שכם ושכונת שמעון הצדיק. לצערי, המשטרה לא טיפלה באירועים ולא יעלה על הדעת שכשהיא פועלת, זה דווקא נגד יהודים."

הדברים מגיעים על רקע האמירות החריפות של המפכ"ל אתמול כי מי שאחראי לאינתיפאדה הזו הוא איתמר בן גביר. "מי שאחראי לאינתיפאדה הזו הוא איתמר בן גביר", אמר רב ניצב קובי שבתאי. "זה התחיל עם ההפגנה של להבה בשער שכם, המשיך בפרובוקציה בש'יח ג'ראח, ועכשיו הוא מסתובב עם פעילי להב''ה בערים."

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי 

בדיון ועדת חוץ ובטחון בן גביר תקף אתמול בלילה (ה') את התנהלות משטרת ירושלים בשכונת שמעון הצדיק: "התעקשתי להישאר בשכונת שמעון הצדיק, אבל יצאתי רק בזכות הדרג המדיני שהתחייב לדאוג לביטחון והשארתם כמה שוטרים. אבל מהרגע שיצאתי, אני ממשיך לקבל שיחות מהתושבים, בוא תציל אותנו."

בן גביר מתאר את הנקודה שהמשטרה פשוט לא מצליחה לטפל בפרעות: "אין דין ואין דיין. לא ייתכן להמשיך במצב זה שבו המשטרה מחרימה נשק מיהודים ועוצרת אותם על כך שהגנו על עצמם. מה עוד צריך לקרות כדי שמדינת ישראל תתעשת ותתחיל להגן על האחים שלנו?!"

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד