בע"ה כ"ז שבט תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ירי מחברון; קליע חדר אל תוך חדר ילדים בגבעת גל

חברון: קליע חדר במהלך הלילה לתוך חדר ילדים בבית בשכונת גבעת גל בחברון. רק בדרך נס לא ישנה אותה העת פעוטה כבת 3 בחדר.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' תשרי תשפ"ב - 13:47 12/09/2021
גודל: א א א
(צילום: עמיחי בן דוד/TPS)
(צילום: עמיחי בן דוד/TPS)

קליע חדר במהלך הלילה לתוך חדר ילדים בבית בשכונת גבעת גל בחברון. רק בדרך נס לא ישנה אותה העת פעוטה כבת 3 בחדר. בחודשים האחרונים דיווחנו על אירועי הירי לעבר השכונות בחברון וקרית ארבע והקליעים הרבים הפוגעים בבתים ורכבים של התושבים וירי נותבים מעל גני משחקים.

"אל תבואו לנחם אותנו", כתב עמיחי בן דוד, תושב השכונה, שקליע חדר אל תוך חדרה של בתו הפעוטה: "כשאני קם בבוקר ומוצא על רצפת ביתי קליע וחור בתקרה, אני יודע שהמדינה וצה"ל נכשלו".

"הסיפור קרה הבוקר בביתי שבשכונת גל בקרית ארבע חברון, והוא ממש לא הפעם הראשונה שקורה בקרית ארבע, כשזה נוחת אצלך בבית בכל זאת זה נוגע יותר. לא רוצה לראות אתכם ולשמוע את התרוצים הנבובים, את ההצהרות השקריות על כך ש"ידו הארוכה של צה"ל תגיע אל בני העוולה".

"כן אדוני ראש הממשלה, שר הבטחון, הרמטכ"ל והמח"ט זו אחריותכם וזה צפוי", כותב בן דוד.

"כשאני קם בבוקר ומוצא על רצפת ביתי קליע וחור בתקרה אני יודע שהמדינה וצה"ל נכשלו, נכשלו בלשמור עלינו, כי זה שהקליע לא פגע שלושה מטרים שמאלה על הראש של בתי בת השלוש זה לא בזכות צה"ל זה למרות צה"ל. וזו ממש לא הפעם הראשונה, הירי הוא יומיומי וגם הפגיעות ברכוש כבר דיי שגרתיות, אז כן כל אחד במערכת הביטחון אחראי ברמתו למחדל הזה, ואת כולם אני לא ארצה לראות כשהביזיון יעלה בדם".

בן דוד כותב כי נשקו האישי נלקח ממנו לפני כשנתיים לאחר ש"איים" על מחבל שהתנגש בו ובמשפחתו פעמיים. הנשק לא הוחזר עד היום, על אף שהתיק נסגר לאחר כמה חודשים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 58 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד