בע"ה ט"ו ניסן תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כך עובד קמפיין שקר אלימות המתנחלים

במהלך השבת דיווחו ארגוני שמאל על מתנחלים חמושים שבוזזים עדר של בדואים. בצאת השבת התברר שבכלל מדובר בצאן של יהודי שנגנב

  • עמיחי שילה, הקול היהודי
  • כ"ה שבט תשפ"ד - 11:37 04/02/2024
גודל: א א א
כפר בדואי. אילוסטרציה (צילום: רגבים)
כפר בדואי. אילוסטרציה (צילום: רגבים)

זהר סבח, בעליה של חווה בבקעת הירדן, מצא את עצמו השבת במרכז הקמפיין השקרי על אלימות המתנחלים. במהלך בוקר יום השבת נתקל זהר בזמן שרעה את צאנו בעשרות בדואים שהגיעו לכיוונו והתגודדו סביבו. זהר אסף את הצאן וחזר אל החווה אך שם גילה כי חסרות כבשים בעדר. 

זהר הזעיק את המשטרה והצבא ויחד הם פתחו בסריקות אחר הכבשים החסרות, שהתגלו במאהל הבלתי חוקי הסמוך בעוג'א אל פוקא כאשר סימוני האוזניים שלהן קרועים. 

בזמן החיפושים של המשטרה והצבא, עשרות בדואים השליכו אבנים על הכוחות שהגיבו בירי באוויר. אחד הבדואים נעצר בחשד לגניבה. 

במהלך כל האירוע שהו במקום אנרכיסטים ששיתפו פעולה עם הבדואים וצילמו את המתרחש. 

ארגוני השמאל מיהרו להוציא הודעות על עשרות מתנחלים שגונבים ביחד עם הצבא את הכבשים של הבדואים האומללים. 

כך למשל ארגון השמאל הקיצוני "מסתכלים לכיבוש בעיניים" צייץ בחשבון הטוויטר שלו דברי לעג לשר בצלאל סמטריץ' על שאמר שקמפיין אלימות המתנחלים הוא שקר אנטישמי ואף תייגו בציוץ את בית הדין הבינלאומי בהאג, הבית הלבן ואת נשיא ארה"ב ג'ו ביידן. 

רק בצאת השבת, לאחר שהיהודים שהיו בשטח יכלו לכתוב מה באמת קרה, התברר גודל השקר. כך הסתבר שוב שבמסגרת קמפיין אלימות המתנחלים, לא רק מנפחים אירועים קיימים, מאשימים את המתנחלים בפעילויות של הצבא, לא רק ממציאים דברים שלא קרו, אלא גם מאשימים את היהודים באלימות במקרים בהם הם היו הקורבן. 

הקמפיין השקרי נגד המתישבים

נזכיר עיתונאי חדשות 12 עמית סגל חשף את האמת על הנתונים השקריים של האו"ם בנוגע ל"אלימות המתנחלים", קמפיין שהאו"ם והאיחוד האירופי מקדמים יחד עם ארגוני שמאל ישראלים וזרים.

עמית חשף כי חלק מהאירועים שנספרים כ"אלימות מתנחלים" הם פיגועים רצחניים שבכלל ביצעו ערבים. אחרים אלו אירועים בהם צה"ל ירה בפורעים ערבים, ו-30 אחוזים מהאירועים בכלל התרחשו בירושלים ולא קשורים לאלימות אלא מתארים עליית יהודים ותיירים להר הבית. 

הצטרפו לעדכונים מהקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

עלילת אלימות המתנחלים היא אחת משורת עלילות דם שמפיץ האו"ם על ישראל ומבוצעת בדיוק באותה שיטה - הסתמכות על דיווחי הרש"פ וארגוני שמאל רדיקאלי ישראלים וזרים על בסיס תקצובי עתק מהאיחוד האירופי.

לדוגמה עלילת צה"ל הורג ילדים פלסטינים. בקול היהודי חשפנו דוגמה לשקר, בתחקיר שעשינו על ארגון IWPS. מדובר בנשים פעילות BDS שמגיעות כל שנה לשומרון לכמה חודשים לפרובוקציות וכותבות פוסטים ודו"חות לעולם על "האפרטהייד הישראלי". 

באחת הפעמים הן נסעו לשכם לנקות בבלטה קברים של "שהידים". הן העלו תמונה של "ילד פלסטיני שנהרג על ידי צה"ל", ואת הקבר שלו. חיפוש גוגל קצר עם שמו העלה  כי הוא בכלל נהרג בריב חמולות בבלטה ואפילו שהרש"פ עצרו את החשודים ברצח.

כמו במקרה זה גם בנוגע ל"אלימות המתנחלים", מדובר בעלילה אנטישמית, אלא שבמקרה זה יש גם מי שקונה אותה במערכת הביטחון.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד