בע"ה כ"ד אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מאסר עולם למחבל שרצח את אברהם חסנו הי"ד

בדיון בני משפחת חסנו צעקו לעבר משפחת המחבל - והוצאו מהאולם. "מאסר עולם זה המינימום, הגיע הזמן שהמחבלים האלו לא יחיו יותר בניינו". האלמנה התעלפה בבית המשפט

  • יח"צ
  • י"ד תמוז תש"פ - 14:52 06/07/2020
גודל: א א א

בית משפט הצבאי ביהודה גזר הבוקר (שני) מאסר עולם על המחבל שרצח בפיגוע הדריסה את אברהם חסנו הי"ד לפני כחמש שנים בדרום הר חברון.

במהלך הדיון צעקו בני משפחת חסנו לעבר המחבל ומשפחתו והוצאו מאולם הדיונים באלימות על ידי אנשי שרות בתי הסוהר. אשתו של אברהם הי"ד רותי, התעלפה במהלך המהומה והיא טופלה במקום.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מלווה את משפחת חסנו, הגיב לפסק הדין "מאסר עולם זה המינימום, הגיע הזמן שהמחבלים האלו לא יחיו יותר בניינו".

אברהם חסנו הי"ד נרצח לפני כחמש שנים, בדרום הר חברון. חסנו הותקף באבנים סמוך לצומת אל פאוור, ויצא מרכבו כדי לנסות להימלט מההתקפה. או אז דרס אותו המחבל אלטיטי מוחמד במשאית בה נהג, ונמלט מהמקום. בתחילה הואשם אלטיטי בהריגה בלבד, אולם בעקבות מחאה חריפה של בני משפחת חסנו הוחמר האישום להריגה בכוונה תחילה, עבירה המקבילה לרצח בה הוא הורשע.

אתמול סיפרה לאה חסנו, בתו של אברהם, על התמודדות המשפחה עם האובדן. במכתב אישי תיארה לאה "מה מרגישים כשהאדמה נופלת מתחת לרגליי, כשהמשפחה מתפרקת לרסיסים, רסיסי כאב, חוסר ודאות".

לאה תיארה כי אמה, רותי חסנו, נאלצת להחזיק לבדה 7 ילדים ו13 נכדים. עוד הוסיפה "הכאב שמפלח את ליבי כשאני רואה את בני ישן עם תמונה של סבא, אחרי ארבע וחצי שנים. כל תורתו ודרכו היא דרך החסד והאהבה. לא למדנו לשנוא, זה משחית את הנפש.. שום שנאה לא תמלא את ליבנו".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד