בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

במוסד הלימודים בבנימין: פועל ערבי תקף באכזריות ילדה בת 7

ערבי שעבד במוסד חינוכי בבנימין תקף באכזריות, לעיני חבריו, ילדה כבת שבע שלמדה במוסד

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ג סיון תשע"ט - 21:30 16/06/2019
גודל: א א א
פועלים ערבים. ארכיון. למצולמים אין קשר לכתבה
פועלים ערבים. ארכיון. למצולמים אין קשר לכתבה

כתב אישום שהוגש כנגד ערבי העובד באחד ממוסדות החינוך בבנימין, הותר לפרסום הערב (א') ומעורר סערה וזעזוע.

מכתב האישום עולה כי הנאשם, ערבי מהכפר דיר קדיס שבבנימין, עבד במוסד חינוכי באיזור בתור עובד נקיון ותחזוקה. במשך תקופה נהג לתת ממתקים ולפתות ילדה כבת שבע שלמדה במקום. מפעם לפעם נהג הערבי אף לדבר איתה וכך קנה את ליבה.

הכותרות החמות מידי יום אליך לווצאפ! - לחץ כאן >>

באחד הימים בחודשים האחרונים אחז הנאשם בידה בחוזקה, גרר אותה לעבר מבנה סמוך תוך שהיא נופלת על הארץ ובוכה ללא הפסקה, שם אנס אותה בכח רב ובאכזריות.

לאחר שסיים לבצע בה את זממו, שחרר הנאשם את הילדה לביתה.

על פי דברי ארגון חוננו המלווה את הילדה עובד הנקיון הערבי ביצע את המעשים לעיני חבריו הערבים, שלא עשו דבר על מנת לעצור אותו.

עו"ד חיים בלייכר מחוננו מסר הערב: "מדובר באירוע אכזרי ומזעזע ביותר, כאשר במהלך האירוע נכחו אנשים נוספים, שככל הנראה מדובר בעובדים פלסטינים, אשר השפילו את הילדה וביזו אותה וסייעו בידי הנאשם. לכאורה מדובר בשנאה מזוקקת של קבוצה של חלאות אשר נהגו נגד כל ערך אנושי רק בשל היות הקורבן יהודיה".

בחודשים האחרונים פורסם כי הוריה של הילדה ליפז חימי הי"ד מבית שמש שגם היא נאנסה ונרצחה על ידי ערבי שעבד בעיר, מגישה בימים אלו תביעת ענק נגד משפחתו של המחבל.

מארגון להב"ה הפועל נגד התבוללות והעסקת ערבים במוסדות ציבוריים נמסר: "כשאנחנו בארגון להב"ה אומרים לא להעסיק אויבים, אז הם אומרים שאנחנו גזענים. ויש כאלה שבשביל הדו-קיום כביכול מקפידים לעזור להם ולהעסיק אותם.

אז דעו שאתם שבגלל אידאולוגיה מטומטמת או בגלל כמה שקלים מעסיקים אותם, בבתי ספר, בישובים באולפנות - אתם אחראים! לא תוכלו להגיד ידינו לא שפכו את הדם הזה".

תגובות (9) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


12 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 96 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד