בע"ה כ"ד אב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מי דקר צעיר במרכז תל אביב?

צעיר שיצא מביתו ברחוב בארי נדקר ונפצע קשה. במשטרה לא שללו כי מדובר בפיגוע לאומני

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח שבט תשע"ח - 11:22 13/02/2018
גודל: א א א
ארכיון (יהודה פרל)
ארכיון (יהודה פרל)

תושב תל אביב נדקר ונפצע קשה כשיצא מביתו לעשן סיגריה במרכז תל אביב במוצאי השבת. על פי דיווח באתר וואלה, התושב, בן 27 ומהנדס הייטק במקצועו לא מוכר למשטרה, ולדבריו לא קדם לאירוע סכסוך, מה שמעלה חשד כי מדובר בפיגוע לאומני. במשטרה אמרו כי הם בוחנים את כל כיווני החקירה.

על פי הדיווח, הצעיר שנדקר סיפר לחוקרי המשטרה כי בטרם הפגיעה בו, שאל אותו התוקף אם יש לו מצית כדי להדליק סיגריה. "הוא ביקש אש. אמרתי לו שאין, ואז הרגשתי חבטה", אמר לחוקרי מרחב ירקון. "לא יודע אם זו הייתה אבן או שזה היה סכין. מיד התמוטטתי". הצעיר, בן 27, עדיין מאושפז במצב בינוני בבית החולים איכילוב בתל אביב.

בוואלה דווח כי מפקד משטרת מרחב ירקון תת-ניצב דני לוי, העניק קדימות לחקירה, וחוקרי המרחב מנסים לאתר עדי ראייה ומצלמות אבטחה. "אנחנו בודקים כמה כיוונים, אבל אין קצה חוט שיוביל אותנו למניע. ככל שאנו מבינים, מדובר בקורבן שהוא אדם מן היישוב, ללא עבר פללי או סכסוכים", אמר גורם במשטרת תל אביב על הצעיר, מהנדס בחברת הייטק במקצועו.

מהחקירה הראשונית של משטרת מרחב ירקון עלה כי הצעיר יצא מביתו כדי לעשן סיגריה במבואה של בניין המגורים שבו הוא מתגורר. הדוקר או הדוקרים הפתיעו אותו מאחור ודקרו אותו כמה פעמים בצוואר ובראש. הצעיר ככל הנראה ניסה להיאבק אבל התמוטט מיד. חברתו ששמעה את קולות המאבק הציצה דרך עינית הדלת והבחינה בבן זוגה מוטל בתוך שלולית דם. היא מיהרה להזעיק עזרה, וצוות של מגן דוד אדום פינה את הפצוע לבית החולים איכילוב בעיר.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד