בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: משפחת לוברסקי: עונש מוות זה הכי מוסרי

במסיבת עיתונאים שערכה הבוקר דרשה המשפחה להחיל עונש מוות על המחבל שרצח את בנם. "לא מוסרי שמחבל יושב בתנאי מלון ומקבל משכורת"

  • יח"צ
  • כ' תמוז תשע"ח - 12:53 03/07/2018
גודל: א א א

הבוקר (ג') התקיימה בתל אביב מסיבת עיתונאים אותה יזמו פורום המשפחות השכולות יחד עם משפחת לוברסקי. במהלך מסיבת העיתונאים דרשו בני המשפחה להחיל עונש מוות על רוצחו של רונן.

ולדימיר לוברסקי אביו של לוחם דובדבן רונן הי"ד אמר לכלי התקשורת: "לא האמנתי שאהיה בסיטואציה הזו . כל אחד יכול להגיע לזה . המחבל שרצח את רונן מגיע ממשפחת טרור 4 אחים בכלא ועוד אח נהרג במהלך מעצר.

הרוצח עצמו ישב בכלא כבר על טרור. ותכנן לבצע את הפיגוע הזה אחריי שהשתחרר. המשפחה מקבלת תמיכה של מיליונים מהרשות ואין שום סיבה שהמחבל הזה יהנה מתנאים 5 כוכבים בכלא ויהווה קלף מיקוח בעסקאות.  דינו מוות. ורק זה יבטיח שלא יחזור לרצוח ויעודד לרצח", אמר האב.

אריק לוברסקי אחיו של רונן הוסיף "שאלו אותי מה אני חושב על זה שצה"ל צריך לנצח ולא להיות מוסרי.  אני לא מבין למה זה סותר . זה לא מוסרי שרוצחים נהנים ממשכורות, תנאים של מלון בכלא, כבוד ותהילה ברשות שמתיימרת להיות מדינה לצידנו. אחריי זה משתחררים וחוזרים לרצוח. זה לא מוסרי. צהל ומדינת ישראל צריכים לגמור את זה. זה מוסרי".

סא"ל במיל. ופרקליט באוגדת יהודה ושומרון בעבר מוריס הירש, הציג נתונים על הכספים המועברים למחבלים, לדבריו: "רצח של רונן ז"ל הוא תוצאה של ההסתה הפרועה ושל האדרת משפחתו של הרוצח על ידי בכירי הרש"פ, וזאת בנוסף למיליוני השקלים ששילמה הרש"פ למשפחה רק בשל העובדה שבני המשפחה רצחו יהודים".

דבורה גונן ובועז קוקיא מראשי פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות הוסיפו כי:  "למחבלים ניתן לגזור עונש מוות ואין צורך בחקיקה מיוחדת. רק רצון ונחישות של מערכות המשפט והבטחון. המקרה האחרון של רונן לוברסקי הוא מקרה ברור שעונש מוות נדרש בו. זה יציל חיים של חיילים רבים בעתיד. מחבל ישראלי שרוצח אזרח / חייל ישראלי הדבר הוא בגידה במדינתו".

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד