בע"ה כ"ג אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נהג משאית בדואי דרס רוכב קורקינט, יצא עם סכין, קילל ונשלח למעצר בית

נהג משאית תושב הפזורה הבדואית בנגב, דרס רוכב קורקינט. אזרחים שהיו במקום, חסמו את המשאית ובתגובה יצא הנהג עם סכין, רדף אחרי רוכב הקורקינט הפצוע וצעק 'יהודים מסריחים'. המשטרה שלחה אותו לחמישה ימי מעצר בית ולקחה טביעות אצבע מהרוכב הפצוע.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"א אב תשפ"א - 15:00 20/07/2021
גודל: א א א
המשאית פוגעת ביניב (צילום מסך)
המשאית פוגעת ביניב (צילום מסך)

בצומת הכותנה הסמוכה לגבעת ברנר בכביש 40, נהג משאית תושב הפזורה הבדואית בנגב, דרס רוכב קורקינט ופוצע אותו קל. אזרחים שראו את האירוע חסמו אותו עם רכבם את המשאית שלא יברח והוא בתגובה יצא עם סכין, רדף אחרי הפצוע וצעק 'יהודים מסריחים'.

המשטרה בתגובה שלחה אותו רק לחמישה ימי מעצר בית, לאחר שהתלונן שרוכב הקורקינט תקף אותו. מרוכב הקורקינט שהרים אבן להגנה עצמית נלקחו טביעות אצבע.

ארז שרווינטר מאתר 'רחובות ניוז' פירסם כי יניב אלבז מרחובות, היה בדרכו אל ביתו לאחר עוד יום עבודה. תוך כשהוא רוכב על קורקינט בצומת ביל”ו, פגעה בו משאית בעוצמה ורק בסיוע של נהגים שמנעו מהנהג לברוח הוא נתפס.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי

הנהג, כפי שעולה מהסרטון, יוצא מהמשאית כשהוא אוחז ככל הנראה חפץ בידו, שמבחין בו יניב, הוא מנסה לברוח, בשלב מסוים הוא מרים אבן להגן על עצמו. לאחר שקיבל טיפול רפואי במרכז הרפואי קפלן, מגיע יניב לכאורה אל התחנה ונחקר תחת אזהרה. 

יניב אמר לרחובות ניוז: “לקחו לי טביעות אצבע כאחרון העבריינים, אני לא מצליח להבין מה קרה פה ומי בעצם אמור להגן עלי כאזרח שומר חוק. הבנתי שהנהג שוחרר למעצר בית של חמישה ימים בפזורה שבנגב שם מקום מגוריו. כל מי שראה את הסרטון רואה בוודאות שמדובר בכוונה תחילה, רואים שהוא פתאום מושך את ההגה שמאלה לכיווני, מה אני אמור לעשות? איך יוצא שאני בעצם נחקר כאשר אני למעשה הקורבן כאן?”

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד