בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ניצלו בנס מפיגוע הירי; "דורשים שינוי מגמה והפיכת הקערה"

עמית עמרם, שרכבו נפגע בפיגוע הירי, מספר על הפיגוע שהתרחש אמש בשומרון. "הייתי בדרכי לשיעור תורה, אני חושב שזה הגן עלי"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' כסלו תשפ"ד - 15:39 20/11/2023
גודל: א א א
עמית עמרם, שרכבו נפגע אמש מירי בשומרון
עמית עמרם, שרכבו נפגע אמש מירי בשומרון

שני כלי רכב של יהודים נפגעו אמש (שני) מירי שביצעו ערבים לעברם מזרחית לכפר זאוויה בכביש 5 בשומרון. השיטה עבדה כך: המחבלים הציבו דוקרנים על הכביש, וכשכלי הרכב נפגעו מהדוקרנים והאטו את נסיעתם, יצאו המחבלים מהמארב בו הסתתרו וירו לעברם. ברוך ה' באירוע לא היו נפגעים, אך לשני כלי הרכב נגרם נזק, בנוסף לשלושה כלי רכב נוספים שנפגעו מהדוקרנים. מיד לאחר מכן, המחבלים נמלטו מהמקום.

הצטרפו לעדכונים מהקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

באחד מהרכבים שנפגע מהדוקרנים ומהירי נהג עמית עמרם, בן 27 מקרית נטפים. אב לשני ילדים בני שנתיים ו-4, ואחראי רכב וביטחון במקצועו. עמרם היה בדרכו לשיעור תורה בראש העין כשהותקף בידי המחבלים. "אתמול בסביבות עשרה לתשע בערב, נסעתי על כביש 5 מכיוון אריאל לראש העין, בערך ק"מ מהמחסום, היה ברד מטורף, שמעתי פגיעות ברכב, לא חשבתי שאלו יריות, המשכתי בנסיעה רגילה, הגעתי למחסום, היה רכב לפניי שהגיע, ראיתי שמסתכלים עליו ובודקים את היריות ורק אז הבנתי שירו עלי וראיתי את הפגיעות ברכב שלי. אני ברוך ה' בסדר. אני חושב שזה שנסעתי לשיעור תורה הגן עלי".

עוד מוסיף עמרם ואומר: "זה כביש מרכזי, כולם נוסעים עליו, זה פשוט הלם. כשחזרתי מראש העין הייתי כבר בחשש, ברוך ה' ניצלתי בנס".

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, אמר היום: "מחזקים את חיילי צה"ל ומצפים ודורשים שינוי המגמה והפיכת הקערה ביחס לטיפול בחמאס מסייעיהם ודומיהם. אסור לאפשר למחבלים להרים ראש ביו"ש. זו תהיה טעות. השקט היחסי שיש עכשיו ביו"ש אסור שיופר. היינו אתמול כפסע מלוויות ומשפחות שכולות נוספות בישראל. נס הפריד בינינו לבין התרחיש האיום הזה. אסור לנו לסמוך רק על ניסים. אסור שמקרה כזה יקרה שוב".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 46 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד