בע"ה ט"ו ניסן תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שני בדואים נעצרו בחשד לחטיפה ותקיפה מינית של נערה

הטרור הלאומיני? שני בדואים מהדרום נעצרו בחשד שחטפו ותקפו מינית נערה בת 15 מצפון הארץ

  • עמיחי שילה, הקול היהודי
  • כ"ב אדר ב תשפ"ד - 15:18 01/04/2024
גודל: א א א
בדואים. אילוסטרציה (באדיבות המצלם)
בדואים. אילוסטרציה (באדיבות המצלם)

שני בדואים מלקיה חשודים שחטפו ופגעו מינית בנערה בת כ-15, תושבת הצפון. ענאן סלאח, שניסה לחטוף ולבצע עבירות מין בצעירה יהודיה לפני כשנתיים נתבע ביותר ממאה אלף שקלים.
 
שני בדואים תושבי לקיה חשודים כי חטפו נערה בת 15 מצפון הארץ שהגיעה לדרום בסוף השבוע האחרון, ותקפו אותה מינית. במשטרה נבדק החשד כי הם תיעדו את האירוע.

לאחר שחברתה דיווחה על העלמותה החלו חיפושים נרחבים אחריה, והיא נמצאה בשטח מדברי בצד הכביש, כשהיא מבולבלת מאוד. בדיקה רפואית חיזקה את החשדות כי היא הותקפה מינית, והמשטרה מחכה לתוצאות הבדיקות המקיפות כדי להגיש כתב אישום כנגד הבדואים. 

ככל הנראה השניים יואשמו בעבירות מין בעילה אסורה בהסכמה ובחטיפה.

הדו"ח שחושף את תופעת הפגיעות הלאומיניות

דו"ח מחקר שפרסמנו בקול היהודי סוקר את התופעה של פגיעות מיניות על רקע לאומני בישראל מצד ערבים, תופעה שהוסתרה והודחקה בידי הממסד והתקשורת בישראל עד לטבח בשמחת תורה.

הדו"ח נכתב לאחר כמה שנים של סיקור התופעה של פגיעות לאומיניות והיה עתיד להתפרסם ממש לאחר חג הסוכות האחרון, אך הטבח הנורא בשמחת תורה הביא לשינוי בתכניות.

למרות שמדובר ללא ספק בתופעה רחבה, המשטרה העלימה וטאטאה אותה מתחת לשטיח. ארגוני פמיניזם בואכה פמיניזם רדיקאלי  הכחישו בתוקף את התופעה ותקפו שוב ושוב את מי שהעלה אותה על דל שפתיו כדוגמת הצעת החוק של לימור סון הר מלך ויוליה מילינובסקי שהוגשה לכנסת חודשים ספורים לפני הטבח ומעשי האונס בעוטף עזה.

כעת, לאחר מעשי הטבח והאונס הנרחבים בעוטף עזה הביאו אל קדמת הבמה את התופעה של פגיעות מיניות על רקע לאומני.

הצטרפו לעדכוני הקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

החוטף נתבע ביותר ממאה אלף שקלים

לפני כשנה וחצי ניסה ענאן סלאח, ערבי כבן 50 מיפיע לחטוף תושבת טבריה על-מנת לבצע בה עבירות מין. סלאח נעצר, הורשע, ונגזרו עליו 54 חודשי מאסר ופיצוי ע"ס 12,000 ₪. כעת הגישה היהודייה תביעה אזרחית נגדו בסך 120,000 ₪ באמצעות ארגון חוננו.

סאלח, שעבד במשך 17 שנים במוסך בטבריה, נסע ברכב של מעסיקו כשבתוך הרכב שני סכינים, כיסה ולאחר מכן החליף את לוחיות הזיהוי של הרכב, בשתי לוחיות זיהוי שונות שפירק משני רכבים במגרש חניה, וזאת כדי למנוע את תפיסתו לאחר החטיפה.

לאחר מכן המשיך בנסיעתו וכשהבחין בצעירה יהודיה החליט לחטוף אותה על מנת לפגוע בה באופן חמור. סלאח עקף את הצעירה ונעצר כמה עשרות מטרים לפניה, פתח את הדלת הימנית האחורית של הרכב וכשהגיעה בסמוך אליו תפס אותה והחל לנסות לדחוף אותה לתוך הרכב.

רק בזכות מאבקה של הצעירה בסאלח הוא לא הצליח לבצע את זממו. "המתלוננת הבינה את המתרחש ומיהרה להתרחק ממנו. בתגובה משך אותה הנאשם בחוזקה בידה ובחולצתה על מנת להכניס אותה לרכב, אך המתלוננת נאבקה בנאשם, צעקה, ובנחישותה הצליחה להשתחרר מאחיזתו. כתוצאה מכך אף נפלה המתלוננת על הארץ, קמה ונמלטה בריצה מהמקום.

בתחילת החקירה נטען כי המניע לניסיון החטיפה היה לאומני, ובשל כך הועבר סאלח לחקירה במתקן שב"כ והוצא כנגדו תו איסור מפגש עם עורך דין. נציג המשטרה אף טען כי החשד הלאומני התחזק בחקירה, אך למרות זאת בכתב האישום לא הופיע חשד למניע לאומני.

עו"ד שטיינר מסר לאחר הגשת התביעה: "נפגעת העבירה עברה תקיפה מטלטלת, ממנה היא מנסה להשתקם עד היום. על התוקף ליטול אחריות על מעשיו לא רק במישור הפלילי, אלא גם במישור הנזיקי. יהיה בכך כדי לסייע בשיקום נפגעת העבירה, להוסיף צדק ולהרתיע אחרים".

אונס בטבח בדרום

מנאר קאסם נלכד בחאן יונס לפני כשבועיים על ידי יחידה 504 של צה"ל. בסרטון מתוך חקירתו שהוציא דובר צה"ל מתאר מנאר, המשתייך לכוח הימי של הג'יהאד האיסלאמי את מעשיו בשמחת תורה.

על פי עדותו, מנאר אנס יהודייה שהוא פרץ אל ביתה באחד מהקיבוצים. לאחר מכן אנשי חמאס לקחו אותה ואת אימה אל עזה.

האכזריות בה פגעו ואנסו, שחטו וביתרו המרצחים המוסלמים את בנות ישראל, לא מותירים מקום לספק בדבר קיומה של אידיאולוגיה רצחנית אסלאמית לאומית שהביאה את המרצחים השפלים לפגוע פגיעות מיניות ביהודיות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד