בע"ה ט"ז סיון תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תוקף הילד היהודי בסיור שוברים שתיקה עזב את הארץ

האנרכיסט שתקף ילד יהודי בן 10 עוזב את הארץ. שגרירות שוויץ התנצלה בפני הישוב היהודי בחברון. בצלמו: להפסיק את פעילות המשקיפים - תיעוד

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • א' אב תשע"ח - 13:36 13/07/2018
גודל: א א א

תקיפת הילד בחברון: שגרירות שוויץ הודיעה כי הפעיל האירופאי שתקף ילד יהודי בסיור שוברים שתיקה בחברון עזב את הארץ. מהשגרירות נמסרה התנצלות לאנשי חברון.

שי גליק מנכ"ל בצלמו שפנה לשגרירות שוייץ ולארגון המשקיפים ברך על כך ואמר: "הגיע הזמן להפסיק לגמרי את פעילות המשקיפים בארץ ובחברון בפרט. הם אינם דואגים הם זכויות אדם אלא מלבים שנאה ופרובקציה". 

האירוע התרחש שלשום כאשר ילד יהודי כבן 10 התקרב לסיור של שוברים שתיקה וככל הנראה השליך לעברם דבר מה. אחד המשתתפים, שלמפרע התברר כיועץ המשפטי של ארגון המשקיפים TIPH, היכה את הילד בסטירה בפניו. את הקבוצה הדריך דין יששכרוב דובר שוברים שתיקה שהסתבך בשקרים לאחר שעדותו על כך שהיכה עצור ערבי נחשפה בקול היהודי.

המשטרה עצרה את הפעיל האירופי וכעת הודיעה שגרירות שוויץ כי הוא עוזב היום את הארץ והביעה התנצלות בפני מנהיגי הישוב היהודי בחברון שפנו אל השגרירות.

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון