בע"ה י"ז אייר תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תיעוד: עובדים משלוחים ערבי תקף קטין יהודי ברחוב

ערבי העובד בשירות משלוחים תקף קטין יהודי ללא כל סיבה. התקיפה שהתרחשה ברחוב, תועדה על ידי מצלמות האבטחה של השכנים. "יש לנקוט ביד קשה כדי למגר תופעה זו"

  • יח"צ
  • ח' שבט תשפ"א - 10:13 21/01/2021
גודל: א א א

עו"ד חיים בלייכר מחוננו פנה במכתב למחלקת חקירות בתחנת עוז של משטרת ישראל בדרישה לעצור ערבים העובדים כמשלוחנים בשופרסל בשל תקיפה ללא סיבה של קטין, כבן 13 על ידי אחד מהם, בעת שצעד ברחוב.

במכתב תיאר את השתלשלות האירועים "בתאריך 22/12/2020 בירושלים הותקף מרשי בידי בן מיעוטים אשר עובד כמשלוחן של שופר-סל דיל. מרשי הלך עם חברו ברחוב הסמוך לביתו. באותה עת עמדו על הכביש שני רכבי משלוחים של שופר- סל דיל. ברכבים היו כחמישה בני מיעוטים שעבדו במשלוח מזון. לפתע שמע מרשי את אחד מבני המיעוטים צועק משהו לחברו".

מיד לאחר מכן הבחין הקטין בחשוד רץ לעברו על המדרכה. "החשוד הגיע למרשי והכה בחזה של מרשי והמשיך בריצתו, כל זאת ללא כל סיבה מעבר להיותו של מרשי יהודי. מרשי חזר לביתו ב"הלם" וסיפר להוריו את אשר ארע" כתב עו"ד בלייכר.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

אביו של הנער השיג תיעוד מצלמות של שכנים במקום. במכתב ציין זאת עו"ד בלייכר ואמר "בשולי הצילום ניתן לראות את התקיפה. כמו כן נער ששמע את הצעקות יצא וצילם את רכביהם של החשוד וחבריו. מרשי הלך עם אביו להתלונן בתחנתכם והעביר אליכם את הצילומים שהשיג".

עו"ד בלייכר כתב כי מדובר בתקיפה אנטישמית חמורה ודרש "יש לנקוט ביד קשה כדי למגר תופעה זו. אבקש לעשות מאמצים כדי להביא את החשוד וחבריו לדין. מאחר ומדובר בתקיפה לאומנית ללא כל התגרות מקדימה ניתן לשער שאין זה מקרה יחיד של תקיפה בה מעורבים החשודים. 

כמו כן הוסיף בסיום המכתב "מאחר שהחשוד וחבריו עובדים כ"משלחונים" בשופר-סל ויש להם גישה חופשית לבתים מתעצמת ביותר חשיבות חקירתם ומעצרם של החשוד וחבריו. אבקש לעדכן את הח"מ בהקדם במעצר חשודים והעברת התיק לפרקליטות".

תגובות (6) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


8 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 66 מהשבוע האחרון