בע"ה כ"ד אב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אלימות המסתננים: עובדי העירייה דורשים אבטחה

"העבודה בדרום העיר הפכה לסכנת חיים של ממש", אמר עובד תברואה בתל אביב שהותקף בידי מסתנן אפריקאי

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' אלול תשע"ד - 12:09 02/09/2014
גודל: א א א
מסתננים מאפריקה ומאבטחים בדרום תל אביב (הקול היהודי)
מסתננים מאפריקה ומאבטחים בדרום תל אביב (הקול היהודי)

תושבי דרום תל אביב ממשיכים לסבול מהאפריקאים הרבים שהסתננו ארצה, אך הרשויות לא מספקות פתרון הולם לבעיה. גם עובדי התברואה של העיירה סובלים מנחת זרועם של האפריקאים, ובעייריה החליטו לספק להם מאבטחים בשעות הלילה.

בעקבות אירועים נוספים שהתרחשו לאחרונה, דורשים העובדים אבטחה גם בשעות הבוקר.

"כשהוצאתי את הפחים ראיתי עובד זר מחטט באשפה", סיפר בשיחה עם אתר mynet, דני פיומי עובד תברואה בעיריית תל אביב. האירוע התרחש בשעה 6:30 בבוקר לפני כשבוע ברחוב לוינסקי שבדרום העיר.

"אמרתי לו שרק לא יהפוך את הזבל על הרצפה. הוא לא הגיב. כמה רגעים אחרי, בדיוק כשהסתובבתי לעבר הפחים, הרגשתי חבטה אדירה בראש. הוא עמד מאחוריי עם קרש והכה אותי ככה סתם בלי סיבה".

"לא הבנתי מה קורה. המכה הזאת היממה אותי לכמה רגעים", ממשיך פיומי לתאר. "התאוששתי, תפסתי אותו, אבל הוא השתולל וצעק והצליח לברוח. לדעתי הוא היה שיכור. היה לו ריח חזק של אלכוהול". פיומי, שחשש כי המסתנן יחזור למקום עם חבריו, התקשר למוקד העירייה שמחובר גם למשטרה. פקחים שהגיעו למקום לא מצאו דבר ושבו על עקבותיהם.

פיומי פנה להגשת תלונה בתחת המשטרה ברחוב לוינסקי ולאחר מכן התפנה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. "יש לי פצע פתוח בראש וקיבלתי ימי מחלה. העבודה בדרום העיר הפכה לסכנת חיים של ממש. אנחנו צריכים לקבל אבטחה גם בשעות הבוקר ולא רק בלילה. זה היה יכול להיגמר באסון".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד