בע"ה י"ט אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"אין לנו בעיה לא לחגוג את יום העצמאות – תחזירו ההרתעה"

חבירו של משה אגדי שנהרג באשקלון מתאר "ירא שמיים וגומל חסד". "אין לנו בעיה לא לחגוג יום העצמאות ולא צריך אירווויזיון – רק תחזירו את ההרתעה"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ל' ניסן תשע"ט - 11:47 05/05/2019
גודל: א א א
משה אגדי הי"ד.  (באדיבות המשפחה)
משה אגדי הי"ד. (באדיבות המשפחה)

חבריו ושכניו של משה אגדי הי"ד שנהרג באשקלון מזועזעים מהבשורה. החברים מספרים כי משה היה פעיל מאוד בעיר והיה דמות מוכרת ומעורה. בין היתר עבד אגדי בחברה קדישא העירונית.

עם זאת, תושבי העיר מביעים תסכול רב מהתנהלות מערכת הבטחון והממשלה מול ארגוני הטרור. יו"ר החברה קדישא באשקלון, משה יפרח, סיפר בראיון לאתר ערוץ 7 על חברו משה הי"ד.

"משה היה איש צנוע ועניו, ירא שמיים, איש של נתינה וחסד, הדבר היחיד שעניין אותו היה לקרוא תהילים ולהתפלל על החיילים שלנו בעקבות המצב שנקלענו אליו", תיאר יפרח.

יפרח פנה למנהיגי המדינה: ''תתחילו לעשות משהו. אין לנו בעיה לא לחגוג את יום העצמאות ולא צריך את האירוויזיון, צריך להחזיר את כושר ההרתעה אחרת אנחנו חוזרים לסבבים האלה ולצערנו הם גם גובים ממנו דמים אז חבל. הגיעה השעה לפעול".

"נאחל לנו שלא תהיה לנו עבודה אבל זה משמים. היינו רוצים להביא לקבורה אנשים בגיל 90-100 ולא בגיל כזה. אנחנו מקבלים את התפילות של עם ישראל ומקווים שיהיה לנו רק שקט".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד