בע"ה ד' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"מחבלים ימשיכו לקבל שכר בעבור רצח ילדינו"

הרצל חג'ג' ופורום המשפחות השכולות 'בוחרים בחיים' מגיבים הבוקר להארכת הקפאת הצו שביקש לשים סוף למשכורות הטרור.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח תמוז תש"פ - 09:22 20/07/2020
גודל: א א א
הרצל חג'ג'
הרצל חג'ג'

הרצל חג'ג', אביה של שיר חג'ג' הי"ד שנרצחה בפיגוע בירושלים, יחד עם פורום 'בוחרים בחיים' של המשפחות השוכולות, קוראים לפעול נגד העברת משכורות למחבלים. זאת בתגובה להחלטתו של שר הבטחון בני גנץ להאריך את הקפאת הצו הצבאי שביקש לשים סוף להעברת משכורות הטרור למחבלים.

"כסף והרבה כסף מניע את הטרור. בפורום "בוחרים בחיים"של המשפחות השכולות ונפגעי טרור למלחמה למניעת הפיגוע הבא וליצירת הרתעה גילנו שהכסף הוא הגורם מספר אחד שמניע את רוב המחבלים".

חג'ג' ופורום בוחרים בחיים פונים לגנץ: "לכולם ברור שאם תעצור את הכסף תמנע פיגועים זה כל כך פשוט".

"לצערי כבר עשרות שנים שממשלות ישראל עצמה עיניים בזמן שהרשות שילמה משכורות למחבלים ובני משפחתם. כסף שרצח לנו את שיר ועוד אלפי ישראלים".

"הצו שהוצא לפני כארבעה חודשים ימנע העברה פשוטה של משכורות למחבלים דרך בנקים ויקשה מאוד על הרשות לשלם משכורות למחבלים. איך אנחנו יודעים שזה עובד? לפי המהומות שהיו ברשות הפלסטינית ברגע שהבנקים שפחדו מתביעות עצרו את העברת כספי המשכורות".

"בפגישה שהיתה לנציגים מהפורום עם שר הבטחון  מר בני גנץ וסגנו מר ביטן הובטח שההקפאה ל-45 יום היא רק למטרת בדיקה", מתייחס חג'ג' להקפאה הראשונה של הצו למלחמה בטרור, ימים ספורים לאחר שנכנס לתוקף. "הובטח לנו שהצו יחודש ובנוסף גנץ יפעל למצוא עוד דרכים חכמות לעצור את כספי הטרור שמגואלים בדם יקירינו. ומניעים רצח ישראלים".

"למרות ההתחייבות של גנץ וביטן שההקפאה רק ללמידה ובחינה,  לתהמתנו ולצערנו היום מר בני גנץ החליט להקפיא שוב את הצו כנגד הבנקים כלומר שמחבלים ומשפחותיהם ימשיכו לקבל משכורת על רצח ילדנו ויקירנו באישור של מר בני גנץ שר הבטחון של מדינת ישראל. אוי לבושה ולהפקרות".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד