בע"ה כ"א תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הטרור החקלאי: שלדי הכלים שהוצתו יוצגו לציבור

שלדי הכלים שנשרפו בשנה האחרונה באירועי טרור חקלאי שביצעו ערבים בגליל יוצגו כמיצג מחאה במהלך חג סוכות בכניסה לאגמון החולה

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' תשרי תשע"ט - 15:20 12/09/2018
גודל: א א א
שלד של כלי חקלאי שהוצת  (החברה לפיתוח הגליל)
שלד של כלי חקלאי שהוצת (החברה לפיתוח הגליל)

חברת גליל גולן, של החברה לפיתוח הגליל, הציבה את שלדי הכלים החקלאיים הגדולים, שהוצתו בחודשים האחרונים, בצומת אגמון החולה. אלפי המטיילים הצפויים לפקוד את האזור מוזמנים להתרשם מהנזקים העצומים איתם נאלצים החקלאים להתמודד בשל אירועי טרור אלו, להצטלם לידם ולהעלות לאתרים החברתיים, בכך "להעלות את המודעות לטרור החקלאי וקריאה לממשלת ישראל להילחם בטרור זה בתוספת תקציבים לביטחון החקלאות והחקלאים בישראל", כדברי החברה.

כזכור לאורך השנה האחרונה פקדו את החקלאים בכל רחבי הארץ, מספר רב של אירועי טרור חקלאי לרבות גניבות רכוש חקלאי, הצתות כלים חקלאיים ועוד בידי ערבים ובדואים. כחלק מאירועי טרור אלו הוצתו גם  כלים חקלאיים של גליל גולן והחברה לפיתוח הגליל, ונגרם נזק הנאמד במיליוני שקלים, על פי פרסומי החברה מסרב הביטוח לשלם את הנזק.
הטרור החקלאי:

בשל כך הוחלט להציב את שלדי הענק של הכלים המפויחים,  בצומת כביש 90, בכניסה לאגמון החולה על מנת להמחיש לציבור המטיילים את  מצוקת החקלאים, אל מול הטרור החקלאי לאומני ולהעלות את דרישת החקלאים מממשלת ישראל לסייע במאבק, מול הטרור, אשר בינתיים הסתיים רק בהבטחות השרים, ללא מעשים.

מהחברה נמסר כי "הקהל הרחב מוזמן להגיע ולהבין את משמעות הפגיעה הקשה ועוצמתה, לצלם ולהפיץ ברשתות החברתיות ולסייע במאבק".

 

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד