בע"ה ח' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ראש הממשלה נתניהו המריא לוושינגטון

ראש הממשלה נתניהו המריא לפגישה עם הנשיא טראמפ ולמספר פגישות עם בכירים נוספים: "זה הזמן להכריז על ריבונות ביהודה ושומרון"

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ז אדר ב תשע"ט - 11:09 24/03/2019
גודל: א א א
טראמפ ונתניהו - ארכיון אבי אוחיון, לע"מ)
טראמפ ונתניהו - ארכיון אבי אוחיון, לע"מ)

 

ראש הממשלה בנימין ‏נתניהו המריא לפנות בוקר לוושינגטון לפגישה עם נשיא ארה"ב טראמפ ומספר נאומים חשובים מול חברי הקונגרס ובוועידת אייפא"ק.

בדברים שאמר לפני נסיעתו אמר כי ״אני הולך לדבר עם הנשיא טראמפ על ההכרה ההיסטורית בגולן ועל איראן. שיתוף הפעולה הוא חסר תקדים״.

עם נסיעתו למפגש עם הנשיא טראמפ, ערב ההכרזה על עסקת המאה אותה יציע טראמפ מייד לאחר הבחירות קרא היום יוחאי דמרי, ראש המועצה האזורית הר חברון, לנצל את ההזדמנות המיוחדת  וליישם את החלטת מרכז הליכוד להחלת הריבונות ביהודה ושומרון, תוך הסדרת ההתיישבות הצעירה.

״לקראת פגישתו של ראש הממשלה נתניהו עם ידידו הטוב הנשיא טראמפ, שלא מפסיק להפתיע באהדה שהוא מקרין לנתניהו, להתיישבות ולישראל, המתבטאת הן בהעברת השגרירות האמריקנית לירושלים והן בהצהרה על הכרה בריבונות הישראלית על רמת הגולן, אני קורא כעת לראש הממשלה, עם נסיעתו לארה״ב, לנצל את ההזדמנות המיוחדת הזו.

זה הזמן לקבל מהאמריקנים רוח גבית וליישם את החלטת מרכז הליכוד להחלת הריבונות ביהודה ושומרון, תוך הסדרת ההתיישבות הצעירה ולהביא בשורה לחצי מיליון אזרחי ישראל החיים תחת ממשל צבאי. 

זו ההזדמנות של נתניהו ללכת בעקבות ראש הממשלה בגין ולעשות היסטוריה מדינית בכל הקשור ליהודה ושומרון, וביחוד לאור החלטת מחלקת המדינה להוריד את המילים 'שטחים כבושים' מדוח זכויות האדם האמריקני. 

זה הזמן לתקן את העוול, לאמץ את דוח אדמונד לוי גם במערכת המשפט ולהביא להכרה הכל כך מתבקשת בריבונות ישראל  ביהודה  ושומרון״.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד